Mind the Graph to platforma internetowa, która pozwala naukowcom tworzyć graficzne streszczenia i prezentacje, które są jednocześnie piękne i dokładne naukowo. My również jesteśmy naukowcami i wiemy, że nasi użytkownicy nie są projektantami. Dlatego chcemy nie tylko dostarczać ilustracje naukowe, ale także pomagać naszym użytkownikom w kreatywnym procesie tworzenia abstraktów graficznych.

Mając to na uwadze, co tydzień tworzymy poradniki. Nasze treści można znaleźć na blogu, w wiadomościach e-mail, a ostatnio także na naszym kanale youtube. Dodaliśmy nowe filmy pokazujące, jak tworzyć wizualne streszczenia, prezentacje i plakaty kongresowe. Filmy są tworzone przez naszych projektantów, aby pokazać, jak wybrać ilustracje, kolory, typografię i uporządkować wszystkie informacje w piękny sposób. Dostępne są również samouczki, które uczą, jak korzystać ze wszystkich zalet wykresu.

Naszym celem jest wzmocnienie pozycji naukowców i poprawa komunikacji w nauce. Dlatego stworzyliśmy serię filmów dla Ciebie. Oglądając filmy i korzystając z platformy, powinieneś być w stanie ulepszyć swoje kreacje na zajęcia, seminaria i artykuły naukowe.

Zobacz, jak tworzyć graficzne streszczenia:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące procesu tworzenia abstrakcji graficznej, możesz zasugerować nowe filmy. Chętnie poznamy Twoją opinię! Wystarczy napisać na adres contact@mindthegraph.com, aby się z nami skontaktować.

 

infographic63724 (1)

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony