Dość często naukowcy i badacze potrzebują pomocy przy tworzeniu graficznych abstraktów. Niektórzy z nich szukają profesjonalistów w dziedzinie projektowania, inni - najbardziej samowystarczalni - znajdują Mind the Graph.

Wydaje się jednak, że nie wszyscy rozumieją, jak działa Mind the Graph.

W związku z tym postanowiliśmy wyjaśnić w 3 krokach, w jaki sposób można uzyskać streszczenia graficzne, korzystając z naszych usług!

KROK 1: Uprość swoje badania

Musisz napisać streszczenie swoich badań, aby je opublikować, prawda? Idąc tym samym tokiem myślenia, spróbuj przekształcić słowa w tym streszczeniu w obrazy. Graficzne streszczenia to nic innego jak wizualny sposób na wyjaśnienie swoich badań.

Jeśli nie czujesz się zbyt pewnie lub po prostu nie wiesz, od czego zacząć, oto kilka postów, które mogą Ci pomóc:

Graficzne streszczenia: jesteś o 3 kroki od ich stworzenia

KROK 2. Subskrybuj Mind the Graph

Możesz spróbować i skorzystać z naszej darmowej wersji, aby zrozumieć, jak działa platforma. Jednak fajne rzeczy, takie jak tworzenie pełnych prezentacji i zamawianie nowych ilustracji, są dostępne tylko dla subskrybentów.  

Niektórzy uważają, że oprócz opłacania subskrypcji, muszą również zapłacić dodatkową kwotę za zamówienie nowych ilustracji.

NIE! NIE MUSISZ PŁACIĆ WIĘCEJ. Wszyscy subskrybenci mogą poprosić o dowolną liczbę nowych ilustracji tak długo, jak długo trwa ich subskrypcja.

Chcesz rzucić okiem na niektóre z próśb, które otrzymujemy od naszych użytkowników?

Graficzne streszczenia: jesteś o 3 kroki od ich stworzenia

KROK 3. Stwórz swoje graficzne streszczenia!

Gdy już zorientowałeś się, jaki przepływ informacji będą miały twoje graficzne abstrakty i znalazłeś sposób na poruszanie się po platformie Mind the Graph, jesteś gotowy!

Możesz zacząć od prostych elementów i dodawać je, gdy poczujesz się bardziej komfortowo. Oto niesamowity przykład kreacji stworzonej przez jednego z naszych użytkowników po tym, jak poprosił o nowe ilustracje:

Graficzne streszczenia: jesteś o 3 kroki od ich stworzenia

Gotowy, by spróbować? Wykonaj te trzy kroki i zobacz rezultat. Jeśli potrzebujesz pomocy, po prostu skontaktuj się z nami, a my nad tym popracujemy!Graficzne streszczenia: jesteś o 3 kroki od ich stworzenia

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony