Çoğu zaman bilim insanları ve araştırmacılar grafiksel özetler hazırlamak için küçük bir ele ihtiyaç duyarlar. Bazıları tasarım profesyonellerini arar, diğerleri - en kendine yeterli olanlar - Mind the Graph'yi bulur.

Ancak, Mind the Graph'nin nasıl çalıştığını herkes anlamıyor gibi görünüyor.

Bu nedenle, hizmetlerimizi kullanarak grafik özetlerinizi nasıl yaptırabileceğinizi 3 adımda açıklamaya karar verdik!

ADIM 1. Araştırmanızı basitleştirin

Yayınlamak için araştırmanızın yazılı bir özetini yapmanız gerekiyor, değil mi? Aynı düşünceyle, bu özetteki kelimeleri görsellere dönüştürmeye çalışın. Grafik özetler, araştırmanızı açıklamanın görsel bir yolundan başka bir şey değildir.

Bu konuda kendinize çok güvenmiyorsanız veya nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, işte size yardımcı olacak birkaç gönderi:

Grafiksel özetler: bir tane yapmaktan 3 adım uzaktasınız

ADIM 2. Mind the Graph'ye abone olun

Platformun nasıl çalıştığını anlamak için Ücretsiz sürümümüzü deneyebilir ve kullanabilirsiniz. Ancak, tam bir sunum yapmak ve yeni illüstrasyonlar talep etmek gibi harika şeyler yalnızca aboneler içindir.  

Bazı kişiler, abonelik ödemesinin yanı sıra, yeni illüstrasyonlar talep etmek için de ekstra bir miktar ödemeleri gerektiğini düşünüyor.

HAYIR! DAHA FAZLA ÖDEMENIZE GEREK YOK. Tüm aboneler, abonelikleri devam ettiği sürece istedikleri sayıda yeni illüstrasyon talep edebilirler.

Kullanıcılarımızdan aldığımız bazı taleplere göz atmak ister misiniz?

Grafiksel özetler: bir tane yapmaktan 3 adım uzaktasınız

ADIM 3. Grafiksel özetlerinizi oluşturun!

Grafiksel özetlerinizin sahip olacağı bilgi akışını çözdükten ve Mind the Graph platformunda yolunuzu bulduktan sonra hazırsınız!

Basit bir şekilde başlayabilir ve kendinizi daha rahat hissettikçe yeni öğeler ekleyebilirsiniz. İşte kullanıcılarımızdan biri tarafından yeni illüstrasyonlar talep edildikten sonra yapılan harika bir eser örneği:

Grafiksel özetler: bir tane yapmaktan 3 adım uzaktasınız

Denemeye hazır mısınız? Bu üç adımı izleyin ve sonucu görün. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, bizimle iletişime geçin ve üzerinde çalışalım!Grafiksel özetler: bir tane yapmaktan 3 adım uzaktasınız

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar