Vědci a výzkumníci často potřebují pomocnou ruku při tvorbě grafických abstraktů. Někteří z nich hledají profesionály v oblasti designu, jiní - ti nejsamostatnější - najdou Mind the Graph.

Zdá se však, že ne všichni chápou, jak Mind the Graph funguje.

Proto jsme se rozhodli vysvětlit vám ve třech krocích, jak si můžete nechat udělat grafické abstrakty pomocí našich služeb!

KROK 1. Zjednodušte svůj výzkum

Abyste mohli publikovat, musíte vytvořit písemný abstrakt svého výzkumu, že? Ve stejném duchu zkuste slova v abstraktu převést na obrázky. Grafické abstrakty nejsou nic jiného než vizuální způsob, jak vysvětlit váš výzkum.

Pokud se necítíte příliš jistí nebo jen nevíte, kde začít, zde je několik příspěvků, které vám pomohou:

Grafické abstrakty: od jejich vytvoření vás dělí 3 kroky

KROK 2. Přihlaste se k odběru služby Mind the Graph

Můžete si ji vyzkoušet a použít naši bezplatnou verzi, abyste pochopili, jak platforma funguje. Nicméně skvělé věci, jako je vytvoření celé prezentace a vyžádání nových ilustrací, jsou určeny pouze pro předplatitele.  

Někteří lidé si myslí, že kromě předplatného musí platit další částku za vyžádání nových ilustrací.

NE! NEMUSÍTE PLATIT VÍCE. Všichni předplatitelé si mohou vyžádat libovolný počet nových ilustrací po dobu trvání předplatného.

Chcete se podívat na některé požadavky, které dostáváme od našich uživatelů?

Grafické abstrakty: od jejich vytvoření vás dělí 3 kroky

KROK 3. Vytvořte grafické abstrakty!

Jakmile jste si ujasnili tok informací, které budou vaše grafické abstrakty obsahovat, a zorientovali jste se v platformě Mind the Graph, jste připraveni!

Můžete začít jednoduše a přidávat nové prvky, jak se budete cítit pohodlněji. Zde je úžasný příklad výtvoru, který vytvořil jeden z našich uživatelů poté, co si vyžádal nové ilustrace:

Grafické abstrakty: od jejich vytvoření vás dělí 3 kroky

Jste připraveni to vyzkoušet? Postupujte podle těchto tří kroků a uvidíte výsledek. Pokud budete potřebovat pomoc, kontaktujte nás a my na tom zapracujeme!Grafické abstrakty: od jejich vytvoření vás dělí 3 kroky

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony