Mind the Graph je online platforma, která umožňuje vědcům vytvářet grafické abstrakty a prezentace, které jsou zároveň krásné a vědecky přesné. Jsme také vědci a víme, že naši uživatelé nejsou designéři. Proto chceme víc než jen poskytovat vědecký ilustrací, chceme našim uživatelům pomoci v tvůrčím procesu tvorby grafických abstraktů.

Když o tom přemýšlíme, vytváříme výukové programy každý týden. Náš obsah najdete na blogu, v e-mailu a nově také na našem kanálu na YouTube. Přidali jsme nové videa ukazuje, jak vytvořit vizuální abstrakty, prezentace a kongresové postery. Videa vytvářejí naši designéři, aby ukázali, jak vybrat ilustrace, barvy, typografii a krásně uspořádat všechny informace. K dispozici jsou také výukové programy, které učí, jak využívat všechny výhody mysli. graf.

Naším cílem je posílit postavení vědců a zlepšit komunikace na adrese věda. Vytvořili jsme tedy video série pro vás. Sledováním videí a používáním platformy byste měli být schopni zlepšit své výtvory pro třídy, semináře a semináře. vědecké práce.

Podívejte se, jak vytvářet grafické abstrakty:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud máte pochybnosti o tvůrčím procesu, abyste mohli vytvořit grafický abstrakt, můžete navrhovat nová videa. Rádi si poslechneme vaši zpětnou vazbu! Stačí nám napsat na adresu contact@mindthegraph.com a oslovit nás.

 

infografika63724 (1)

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony