Mind the Graph je online platforma, která vědcům umožňuje vytvářet grafické abstrakty a prezentace, které jsou zároveň krásné a vědecky přesné. Jsme také vědci a víme, že naši uživatelé nejsou designéři. Proto chceme více než jen poskytovat vědecké ilustrace, chceme našim uživatelům pomoci v tvůrčím procesu tvorby grafických abstraktů.

Když o tom přemýšlíme, vytváříme výukové programy každý týden. Náš obsah najdete na blogu, v e-mailu a nově i na našem kanálu na YouTube. Přidali jsme nová videa, která ukazují, jak vytvářet vizuální abstrakty, prezentace a kongresové postery. Videa vytvářejí naši designéři, aby ukázali, jak vybrat ilustrace, barvy, typografii a krásně uspořádat všechny informace. Také jsou zde návody, které učí, jak využívat všechny výhody mysli grafu.

Naším cílem je posílit postavení vědců a zlepšit komunikaci ve vědě. Proto jsme pro vás vytvořili sérii videí. Sledováním videí a používáním platformy byste měli být schopni zlepšit své výtvory pro výuku, semináře a vědecké práce.

Podívejte se, jak vytvářet grafické abstrakty:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud máte pochybnosti o tvůrčím procesu tvorby grafické abstrakce, můžete navrhnout nová videa. Rádi si vyslechneme vaše názory! Stačí nám napsat na adresu contact@mindthegraph.com a oslovit nás.

 

infografika63724 (1)

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony