Mind the Graph yra internetinė platforma, leidžianti mokslininkams kurti grafines santraukas ir prezentacijas, kurios yra gražios ir kartu moksliškai tikslios. Mes taip pat esame mokslininkai ir žinome, kad mūsų naudotojai nėra dizaineriai. Todėl norime ne tik pateikti mokslines iliustracijas, bet ir padėti savo naudotojams kūrybiniame grafinių santraukų kūrimo procese.

Galvodami apie tai, kas savaitę rengiame vadovėlius. Mūsų turinį galite rasti tinklaraštyje, el. paštu, o neseniai - ir "Youtube" kanale. Pridėjome naujų vaizdo įrašų, kuriuose rodoma, kaip kurti vaizdines santraukas, prezentacijas ir kongreso plakatus. Šiuos vaizdo įrašus rengia mūsų dizaineriai, kad parodytų, kaip pasirinkti iliustracijas, spalvas, tipografiją ir gražiai sutvarkyti visą informaciją. Be to, yra pamokų, kuriose mokoma, kaip naudotis visais proto grafikos privalumais.

Mūsų tikslas - suteikti mokslininkams daugiau galių ir pagerinti bendravimą mokslo srityje. Todėl sukūrėme jums skirtą vaizdo įrašų seriją. Žiūrėdami vaizdo įrašus ir naudodamiesi platforma turėtumėte patobulinti savo kūrinius, skirtus pamokoms, seminarams ir moksliniams straipsniams.

Sužinokite, kaip kurti grafines santraukas:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jei abejojate, kaip kurti grafinę abstrakciją, galite pasiūlyti naujų vaizdo įrašų. Mielai išgirsime jūsų atsiliepimus! Tiesiog parašykite adresu contact@mindthegraph.com ir susisiekite su mumis.

 

infografika63724 (1)

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai