Mind the Graph - це онлайн-платформа, яка дозволяє науковцям створювати графічні реферати та презентації, які водночас є красивими та науково точними. Ми також є науковцями і знаємо, що наші користувачі не є дизайнерами. Тому ми хочемо більше, ніж просто надавати наукові ілюстрації, ми хочемо допомогти нашим користувачам у творчому процесі створення графічних рефератів.

Думаючи про це, ми випускаємо навчальні матеріали щотижня. Ви можете знайти наш контент у блозі, електронною поштою та, віднедавна, на нашому каналі youtube. Ми додали нові відео, які показують, як створювати візуальні анотації, презентації та плакати для конгресів. Відео створені нашими дизайнерами, щоб показати, як вибрати ілюстрації, кольори, типографіку та організувати всю інформацію в красивий спосіб. Крім того, існують навчальні посібники, щоб навчити, як користуватися всіма перевагами графіки.

Наша мета - розширити можливості науковців та покращити комунікацію в науці. Тому ми створили цю серію відео для вас. Переглядаючи відео та користуючись платформою, ви зможете вдосконалити свої творіння для занять, семінарів та наукових робіт.

Дізнайтеся, як створювати графічні анотації:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо у вас є якісь сумніви щодо творчого процесу створення графічного реферату, ви можете запропонувати нові відео. Ми будемо раді почути ваші відгуки! Просто напишіть нам на contact@mindthegraph.com, щоб зв'язатися з нами.

 

інфографіка63724 (1)

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони