Mind the Graph je online platforma, ktorá umožňuje vedcom vytvárať grafické abstrakty a prezentácie, ktoré sú zároveň krásne a vedecky presné. Aj my sme vedci a vieme, že naši používatelia nie sú dizajnéri. Preto chceme viac než len poskytovať vedecké ilustrácie, chceme našim používateľom pomôcť v tvorivom procese tvorby grafických abstraktov.

Keď o tom premýšľame, každý týždeň pripravujeme výukové programy. Náš obsah nájdete na blogu, v e-maile a odnedávna aj na našom kanáli youtube. Pridali sme nové videá, ktoré ukazujú, ako vytvárať vizuálne abstrakty, prezentácie a kongresové postery. Videá vytvárajú naši dizajnéri, aby ukázali, ako vybrať ilustrácie, farby, typografiu a krásne usporiadať všetky informácie. Taktiež sú tu návody, ktoré učia, ako využívať všetky výhody mysle grafu.

Naším cieľom je posilniť postavenie vedcov a zlepšiť komunikáciu vo vede. Preto sme pre vás vytvorili sériu videí. Sledovaním videí a používaním platformy by ste mali byť schopní zlepšiť svoje výtvory pre triedy, semináre a vedecké práce.

Pozrite si, ako vytvoriť grafické abstrakty:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak máte pochybnosti o tvorivom procese pri vytváraní grafickej abstrakcie, môžete navrhnúť nové videá. Radi si vypočujeme vašu spätnú väzbu! Stačí nám napísať na adresu contact@mindthegraph.com a osloviť nás.

 

infografika63724 (1)

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny