Vedci a výskumníci často potrebujú pomocnú ruku pri tvorbe grafických abstraktov. Niektorí z nich hľadajú profesionálov v oblasti dizajnu, iní - tí sebestačnejší - nájdu Mind the Graph.

Zdá sa však, že nie každý chápe, ako Mind the Graph funguje.

Preto sme sa rozhodli vysvetliť vám v troch krokoch, ako si môžete dať vyhotoviť grafické abstrakty pomocou našich služieb!

KROK 1. Zjednodušte svoj výskum

Ak chcete publikovať, musíte vypracovať písomný abstrakt svojho výskumu, však? V rovnakom duchu sa pokúste premeniť slová v abstrakte na obrázky. Grafické abstrakty nie sú ničím iným ako vizuálnym spôsobom vysvetlenia vášho výskumu.

Ak sa necítite veľmi sebaisto alebo jednoducho neviete, kde začať, tu je niekoľko príspevkov, ktoré vám pomôžu:

Grafické abstrakty: od ich vytvorenia vás delia 3 kroky

KROK 2. Predplaťte si službu Mind the Graph

Môžete si ju vyskúšať a použiť našu bezplatnú verziu, aby ste pochopili, ako platforma funguje. Avšak skvelé veci, ako napríklad vytvorenie celej prezentácie a vyžiadanie nových ilustrácií, sú určené len pre predplatiteľov.  

Niektorí ľudia si myslia, že okrem predplatného musia platiť aj ďalšiu sumu za vyžiadanie nových ilustrácií.

NIE! NEMUSÍTE PLATIŤ VIAC. Všetci predplatitelia môžu požiadať o ľubovoľný počet nových ilustrácií, kým trvá ich predplatné.

Chcete sa pozrieť na niektoré požiadavky, ktoré dostávame od našich používateľov?

Grafické abstrakty: od ich vytvorenia vás delia 3 kroky

KROK 3. Vytvorte grafické abstrakty!

Keď ste zistili, aký tok informácií budú mať vaše grafické abstrakty, a našli ste si cestu k platforme Mind the Graph, ste pripravení!

Môžete začať jednoducho a pridávať nové prvky, keď sa budete cítiť pohodlnejšie. Tu je úžasný príklad výtvoru, ktorý vytvoril jeden z našich používateľov po tom, čo si vyžiadal nové ilustrácie:

Grafické abstrakty: od ich vytvorenia vás delia 3 kroky

Ste pripravení to vyskúšať? Postupujte podľa týchto troch krokov a uvidíte výsledok. Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás a my na tom zapracujeme!Grafické abstrakty: od ich vytvorenia vás delia 3 kroky

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny