Pokud jste vědec, víte, že někdy je velmi obtížné najít přesné vědecké ilustrace pro grafické abstrakty. Navzdory veškerému úsilí, které vědci věnují svému výzkumu, pokud jej zobrazí pomocí ilustrací dostupných na Googlu, pravděpodobně bude mít vizuální tvorba nízkou kvalitu, která neodráží data profesionálním způsobem.

Mnoho vědců se stále potýká s nedostatkem vědeckých ilustrací, které by lépe vysvětlily jejich práci. Koneckonců, návrhářské softwary se obtížně používají, obrázky na Googlu nenajdou přesné vědecké ilustrace a obrázky vytvořené pomocí jednoduchých editačních programů nevypadají profesionálně.

Z tohoto důvodu je velmi důležité, aby naši uživatelé pochopili, že Mind the Graph je tu proto, aby zlepšil komunikaci v oblasti vědy. Vytvořili jsme Mind the Graph, abychom pomohli vědcům, kteří věří v sílu vědecké komunikace, ale mají problémy s tím, jak krásně a názorně vytvářet grafické abstrakty a prezentace.

Máme mnoho studentů, kteří používají graf. Víte však, že vědecký život není snadný a někdy je těžké najít peníze, které bychom mohli investovat do naší práce. Z tohoto důvodu mnoho profesorů podporuje své studenty a podporuje finanční náklady na používání platformy. Navíc je velmi snadné získat fakturu, takže univerzita sama proplácí platby.

Vzhledem k tomu poskytujeme velkou slevu na roční plán. Je to příležitost, aby profesoři poskytli svým studentům nástroje pro vytvoření velmi profesionální prezentace dat a ušetřili 45%.

dfss

Chceme, abyste byli na práci svých studentů hrdí! 

 

Nedávno jsme obdrželi dobrou zpětnou vazbu od doktorandky. Vytvořila několik grafických abstraktů složitých metabolických drah v Mind the Graph. Po vytvoření grafických abstraktů uvedla, že její profesor byl na výsledek tak pyšný, že nyní její práci všem ukazuje.

Pouze předplatitelé mohou vytvářet složité obrázky s libovolným počtem ilustrací. Předplatitelé si navíc mohou vyžádat nové ilustrace. Chcete-li tedy vytvářet složité grafické abstrakty jako metabolické dráhy, doporučujete plán pro výzkumné pracovníky.

Podívejte se na několik příkladů grafických abstraktů vytvořených s využitím neomezených zdrojů výzkumného plánu:

infografico_rui

template_receptors_1280x720

infografika neurovědy

untitled-creation63727

infografico stefania

Pokud jste profesorem a chcete své studenty povzbudit k tomu, aby zlepšili své práce a prezentace, podívejte se na všechny výhody předplatného

náhled_250

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony