Jeśli jesteś naukowcem, wiesz, że czasami bardzo trudno jest znaleźć dokładne ilustracje naukowe do tworzenia abstraktów graficznych. Pomimo całego wysiłku, jaki naukowcy wkładają w swoje badania, jeśli pokażą je za pomocą ilustracji dostępnych w Google, prawdopodobnie kreacja wizualna będzie miała niską jakość, która nie odzwierciedla danych w profesjonalny sposób.

Wielu naukowców wciąż boryka się z brakiem ilustracji naukowych, które lepiej wyjaśniałyby ich pracę. W końcu oprogramowanie do projektowania jest trudne w użyciu, obrazy google nie znajdują dokładnych ilustracji naukowych, a obrazy utworzone za pomocą prostych programów do edycji nie wyglądają profesjonalnie.

Z tego powodu tak ważne jest, aby nasi użytkownicy zrozumieli, że Mind the Graph jest tutaj, aby poprawić komunikację naukową. Stworzyliśmy Mind the Graph, aby pomóc naukowcom, którzy wierzą w siłę komunikacji naukowej, ale mają trudności z tworzeniem graficznych streszczeń i prezentacji w piękny i wizualny sposób.

Mamy wielu studentów, którzy korzystają z mind the graph. Wiadomo jednak, że życie naukowe nie jest łatwe i czasami trudno jest znaleźć pieniądze, aby zainwestować w naszą pracę. Z tego powodu wielu profesorów zachęca swoich studentów, wspierając koszty finansowe korzystania z platformy. Co więcej, bardzo łatwo jest otrzymać fakturę, więc uniwersytet sam zwraca płatności.

Mając to na uwadze, dajemy dużą zniżkę na plan roczny. Jest to okazja dla profesorów, aby zapewnić swoim studentom narzędzia do tworzenia bardzo profesjonalnych prezentacji danych i zaoszczędzić 45%.

dfss

Chcemy, abyś był dumny z pracy swoich uczniów! 

 

Niedawno otrzymaliśmy dobrą informację zwrotną od doktorantki. Stworzyła ona kilka graficznych streszczeń złożonych szlaków metabolicznych w Mind the Graph. Po stworzeniu graficznych streszczeń powiedziała, że jej profesor był tak dumny z wyniku, że teraz pokazuje jej pracę wszystkim.

Tylko subskrybenci mogą tworzyć złożone figury przy użyciu dowolnej liczby ilustracji. Co więcej, subskrybenci mogą poprosić o nowe ilustracje. Tak więc, aby tworzyć złożone streszczenia graficzne, takie jak szlaki metaboliczne, zalecamy plan badacza.

Zobacz kilka przykładów graficznych streszczeń stworzonych przy użyciu nieograniczonych zasobów planu badacza:

infografico_rui

template_receptors_1280x720

infografika neuronauka

untitled-creation63727

infografico stefania

Jeśli jesteś profesorem i chcesz zachęcić swoich studentów do ulepszania swoich prac i prezentacji, zajrzyj na stronę wszystkie korzyści wynikające z bycia subskrybentem

preview_250

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony