Būti vizionieriumi reiškia daug daugiau nei įsivaizduojate, kalbėti vizualiai. Ar kada nors bandėte paaiškinti naują Idėją nepateikdami jai istorijos? Galbūt nuskambės juokingai, bet kai stengiamės pateikti ką nors naujo ar inovatyvaus, pateikiame tai kontekste; paaiškiname taip, kad tai paveiktų aplinkinius žmones. Ar kada nors tai pastebėjote?

Ko reikia, kad būtum vizionierius

Moksle visi norime būti vizionieriai. Ieškome atradimų ir persekiojame neatsakytus klausimus. Tačiau dažniausiai pamirštame, kad norėdami būti vizionieriais, turime mąstyti vizualiai.

Evanas Sinaras dirbo su keliomis įmonėmis ir šis klausimas nėra išskirtinai mokslininkų reikalas. Atrodo, kad kiekvienam žmogui sunku mąstyti vizualiai. Bet kodėl taip yra?

"Vaizdinio pasakojimo gebėjimas - sintezuoti ir paaiškinti dviprasmiškas ir sudėtingas verslo koncepcijas, kad žmonės aiškiai suprastų, ką nuo šiol reikia daryti." Evanas Sinaras

Ko reikia, kad būtum vizionierius

Esmė ta, kad nepakanka vien tik kalbėti ar rašyti informaciją. Pasak Evano Sinaro, informaciją taip pat reikia paversti išsamia ir įtikinama. Tai reiškia, kad informaciją reikia pateikti vizualiai - ir būti vizionieriumi.

Keletas pavyzdžių, kaip vizualiai pateikti informaciją:

Verslininkus, verslininkus, mokytojus, tyrėjus ir mokslininkus kasdien užgriūva naujos informacijos gausa. Kad priimtume teisingus sprendimus, visi turime mokėti interpretuoti duomenis. Vaizdinė informacija gali padėti - labai daug.

Ateityje už mus sunkų darbą atliks dirbtinis intelektas. Kol kas vis dar turime viską išsiaiškinti patys.

Jei norite žengti pirmąjį žingsnį, peržiūrėkite toliau pateiktą nuorodą:

Šaltinis https://goo.gl/pvbC9Bvizionierius

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai