O jei galėtumėte naudoti paveikslėlių naršyklę, kurioje galėtumėte ieškoti mokslinių iliustracijų? Skamba puikiai, bet ar tai prasminga? Ar paveikslėlių turėjimas ne tik pagerina mūsų tyrimus, bet ir padaro juos vaizdingesnius?paveikslėlio naršyklėVisada manėme, kad moksliniai darbai su gerais skaičiais yra geresni nei tie, kuriuose jų nėra. Tai labai tikėtina prielaida, kurią galima patvirtinti mūsų įprastine veikla skaitant naują straipsnį. Pirmiausia tikriname pavadinimą ir santrauką. Antra, skenuojame straipsnį ieškodami suprantamų paveikslėlių, kurie padėtų mums suprasti tyrimą, nesugaišdami daug laiko.
Kai kuriems žmonėms neužteko jausmo apie gerus skaičius. Jiems reikėjo žengti šiek tiek giliau.

Taip atsitiko Billui Howe'ui ir kai kuriems jo kolegoms iš Vašingtono universiteto Sietle. Jie nusprendė surinkti duomenis ir atlikti tyrimą apie skaičių svarbą siekiant, kad jūsų straipsnis būtų matomas.

paveikslėlio naršyklė

Rezultatai patvirtino nuomonę apie mokslinius straipsnius su gerais skaičiais. Iš tiesų, jie nustatė reikšmingą koreliaciją tarp mokslinio poveikio ir vaizdinės informacijos naudojimo - didesnio poveikio straipsniuose paprastai buvo daugiau diagramų. Taip, nuostabu, kad pagaliau turime duomenų apie "populiarų gandą". Tačiau Howe ir ši komanda perkėlė šį tyrimą į naują lygmenį.

Prisimenate figūrinės naršyklės idėją? Nusprendę, kad skaičiai, diagramos, nuotraukos, diagramos ir lentelės atlieka svarbų vaidmenį mokslinėje komunikacijoje, jie sukūrė paveikslėlių naršyklę. Naršyklė pavadinta Viziometrija galima ieškoti dokumentų pagal jų skaičių. Kaip tai nuostabu??

paveikslėlio naršyklė

Dauguma mokslininkų yra prisirišę prie savo studijų srities arba nelabai mėgsta ilgus tekstus. Naudodamiesi figūrų naršykle galime pagerinti savo darbo diapazoną. Kas būtų, jei savo tyrimus galėtumėte paaiškinti tik naudodami paveikslėlius? Galbūt turėtumėte stat tai daro dabar!paveikslėlio naršyklė

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai