Būti mokslininku reiškia būti nuolat informuotam apie viską, kas susiję su mokslu. Kaip dažnai skaitote mokslo naujienas? Na, kad jums padėtų, o taip pat dėl to, kad tai smagu, pateikiame keletą įdomių naujienų, kurios gali jus sudominti!

Pasinerkite į džiungles su laukiniu 360 laipsnių vaizdo įrašu

360 laipsnių vaizdo įrašai yra nauja technologijų tendencija. Tai puikus vaizdo įrašų atnaujinimas, atveriantis naujas interaktyvios informacijos duris. Tad kodėl gi jos nepanaudojus mokslui?

Šaunios mokslo naujienos: jums reikia šios pertraukos

Naujasis BBC serialas "Planeta Žemė II", kaip ir prieš tai rodyta "Planeta Žemė", žada nukelti jus į gamtos pasaulį, į vietas, į kurias žmonės, neturintys milijoninių biudžetų, niekada negalėtų įžengti - "Wired

Stebėkite oro taršą planetoje realiuoju laiku

Nuostabus ir bauginantis būdas pamatyti, kaip Arkties ašigalis susiduria su pasauliniais klimato pokyčiais. NASA teigia, kad daugelis pasaulinių klimato modelių prognozuoja, jog iki XXI a. pabaigos Arktis bent dalį metų bus neužšąlanti.

Šaunios mokslo naujienos: jums reikia šios pertraukos

Susirūpinęs, kaip tokia tarša paveikė jo šeimą, Pekine gyvenantis duomenų mokslininkas Yannas Boquillodas įkūrė internetinį oro taršos žemėlapį "AirVisual Earth", kuriame, naudojant palydovų ir daugiau kaip 8000 stebėjimo stočių duomenis, realiuoju laiku rodomas pasaulinis oro užterštumas. - Mokslo žurnalas

CRISPR genų redagavimas pirmą kartą išbandytas su žmogumi

Pamenate, kaip metų pradžioje Jungtinėje Karalystėje buvo leista redaguoti genus? Tai buvo pirmas kartas, kai Vakarų šalis gavo leidimą dirbti su genų redagavimu!

Šaunios mokslo naujienos: jums reikia šios pertraukos

Ankstesni klinikiniai bandymai, kuriuose naudotos kitokiu metodu redaguotos ląstelės, pakerėjo gydytojus. Įdiegus CRISPR, kuris yra paprastesnis ir efektyvesnis už kitus metodus, greičiausiai paspartės lenktynės dėl genų redaguotų ląstelių patekimo į klinikas visame pasaulyje - Nature Journal

Gana šaunu, ar ne? Jei norite skaityti daugiau mokslo naujienų ir kitų įdomių dalykų, tiesiog skaitykite mūsų tinklaraštį!

Šaunios mokslo naujienos: jums reikia šios pertraukos

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai