Čo keby ste mohli mať prehliadač na vyhľadávanie vedecký ilustrácie? Znie to skvelo, ale má to zmysel? Má mať obrázok zlepšuje naše výskum okrem toho, že sa viac vizuálne?prehliadač obrázkovVždy sme mali pocit, že vedecké práce s dobrým čísla sú lepšie ako tie bez nich. Je to veľmi pravdepodobný predpoklad a môže byť potvrdený našou rutinou pri čítaní nového dokumentu. Prvá vec, ktorú urobíme, je kontrola názov a abstraktné. Po druhé, prehľadávame dokument a hľadáme zrozumiteľné údaje, ktoré nám pomôžu pochopiť štúdiu bez toho, aby nás to stálo veľa času.
Niektorým ľuďom pocit dobrých čísel nestačil. Potrebovali ísť trochu hlbšie.

To bol prípad Billa Howa a niektorých jeho kolegov z Washingtonskej univerzity v Seattli. Rozhodli sa zozbierať údaje a uskutočniť výskum dôležitosť čísel pri zviditeľňovaní vášho dokumentu.

prehliadač obrázkov

Výsledok potvrdil pocit o vedeckých prácach s dobrými číslami. Zistili totiž významnú koreláciu medzi vedeckým vplyvom a používaním vizuálnych informácií - v prácach s vyšším vplyvom bolo viac grafov. Áno, je to úžasné konečne získať údaje o "populárnej fáme". Howe a tento tím však posunuli tento výskum na novú úroveň.

Pamätáte si na myšlienku prehliadača postavy? Po tom, čo sme dospeli k záveru, že obrázky, diagramy, fotografie, grafy a tabuľky zohrávajú významnú úlohu v veda komunikácia, vytvorili prehliadač obrázkov. Prehliadač s názvom Viziometria umožňuje každému vyhľadávať dokumenty podľa ich číselných údajov. Je to úžasné??

prehliadač obrázkov

Väčšina vedcov je viazaná na svoj študijný odbor alebo nemá veľmi rada dlhé texty. Používanie obrázkového prehliadača nám pomáha zlepšiť náš pracovný rozsah. Čo keby ste svoj výskum mohli vysvetliť len pomocou obrázkov? Možno by ste mali štatistika to robí teraz!prehliadač obrázkov

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny