Kiek kartų norėjote visiems draugams parodyti, koks šaunus yra mokslas? Kadangi aš taip pat esu mokslininkas, lažinuosi, kad daugiau kartų, nei jūs galite suskaičiuoti.

Internete ieškojau gudrybių ir dalykų, kaip parodyti mokslo teorijas ar faktus. Tai turėjo būti šaunūs būdai, kaip ir išmokyti draugus ko nors naujo, ir juos nustebinti.

Štai ką radau: Fizikos mergina.

Šaunūs moksliniai triukai jūsų tyrimams

Fizikos mergina yra youtuberė Dianna Cowern. Ji turi kanalą youtube, kuriame labai smagiai ir didaktiškai pateikia mokslo faktus. Ne tik, ji taip pat pateikia šaunių mokslo gudrybių, kurių ieškojau, ir paaiškina, kaip jos veikia.

Čia pateikiami 3 geriausi vaizdo įrašai apie mokslinius triukus, kuriuos galite atlikti su draugais arba tiesiog namuose ir smagiai praleisti laiką.

Septyni moksliniai eksperimentai su paviršiaus įtempimu 

"Pasidaryk pats" žaibo eksperimentas! Pasigaminkite ŠOKINGĄ kondensatorių

5 šaunūs matematiniai triukai ft. Technicality

Mokslas turėtų būti lengvai suprantamas dalykas bet kuriam žmogui. Vietoj to mes išlaikome labai glaudžias žmonių grupes, kuriose diskutuojama konkrečiomis mokslo temomis.

Mokslo informacijos pateikimas neprofesionalams nereiškia, kad reikia kurti linksmus vaizdo įrašus ar triukus. Bet kokia informacija, išversta į paprastesnį sudėtingų duomenų suvokimo būdą, yra pakankamai gera.

Šiuo metu geriausias būdas prisidėti prie mokslo komunikacijos - paaiškinti jį vizualiai.

Mokslo infografikos arba grafinės santraukos pasaulyje plačiai naudojamos daugelyje socialinės žiniasklaidos rūšių. Tačiau ne visi mokslininkai supranta, kaip svarbu savo tyrimus pateikti vaizdine forma.

Jei jus domina ši tema ir vis dar nežinote, kaip pradėti, mes galime padėti! Štai keletas pranešimų, kurie jus gali sudominti:

Gal jau dabar pradėkime kurti įdomų mokslinį turinį?

Šaunūs moksliniai triukai jūsų tyrimams

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai