Ar ieškote geriausių gramatikos tikrinimo įrankių 2023 m.? Jūs atsidūrėte tinkamoje vietoje.

Šiuolaikiniame pasaulyje rašytinis bendravimas tapo svarbiausiu reikalavimu norint išreikšti savo idėjas. Geri rašymo įgūdžiai yra būtini - nuo tiriamųjų darbų iki elektroninių laiškų ar esė rašymo. Vis dėlto ne visi yra gramatikos meistrai ir net patyrę rašytojai gali padaryti klaidų.

Kodėl jums reikia gramatikos tikrinimo įrankių?

Nesvarbu, ar rašote tiriamąjį darbą, tinklaraščio įrašą, el. laišką, straipsnį ar esė, viena gramatinė klaida - kvaila - gali sugriauti visas jūsų pastangas. Todėl protingi laisvai samdomi rašytojai, studentai, profesionalai ir nevietiniai rašytojai naudoja gramatikos tikrinimo įrankius, kad sutaupytų laiko ir pagerintų savo rašymą.

Tačiau kuris įrankis jums labiausiai tinka? Mes jums padėsime tai padaryti. Šiame tinklaraštyje sužinosite gramatikos tikrinimo įrankių, kurie dažniausiai yra nemokami, funkcijas ir kainodaros planus, taip pat pabaigoje rasite papildomą patarimą. Pasinerkime.

1. Paperpal

"Paperpal" yra dirbtinio intelekto (DI) įrankis, kurį Tyrėjas.gyvenimas pritaikytas mokslininkams ir akademiniam rašymui. Įrankis siūlo tikslius pasiūlymus, kad patikrinę rankraštį padidintumėte savo sėkmės galimybes. Ją taip pat galima naudoti interneto naršyklėse ir kaip "Microsoft Word" plėtinį.

Jei siekiate patirti akademinio rašymo ateitį, "Paperpal" yra jums tinkama priemonė. Dirbtinio intelekto algoritmas nustato sudėtingas rašymo klaidas ir siūlo patobulinimus, kad sumažėtų rašto darbų atmetimo rizika.

Kainodara

"Paperpal" siūlo nemokamą planą su keliais apribojimais, tačiau taip pat turi ir priemokų parinkčių:

 • Mėnesinė prenumerata: US$ 12 per mėnesį
 • Metinė prenumerata: US$ 8,25 per mėnesį (išrašoma kaip viena 99 US$ dydžio įmoka).

2. Grammarly

"Grammarly" turi daugiau nei 30 milijonų kasdienių naudotojų reputaciją. Ji tapo populiariu rašytojų ir specialistų pasirinkimu visame pasaulyje. Šis įrankis naudoja dirbtinį intelektą, kad išanalizuotų parašytą turinį ir pateiktų pasiūlymų, kaip pagerinti gramatiką, rašybą, skyrybą ir sakinių struktūrą.

"Grammarly" labai veiksmingai nustato ir taiso klaidas. Ji taip pat pateikia kiekvieno pasiūlymo paaiškinimus, padedančius naudotojams suprasti, kodėl reikia taisyti, ir leidžia pasimokyti iš savo klaidų. Šį įrankį galima įsigyti kaip naršyklės plėtinį ir mobiliąją programėlę, skirtą "Android" ir "iOS".

Kainodara

Jo nemokamas planas kainuoja $0, tačiau priemokų planai suteikia išplėstinių funkcijų, pvz., rašymo tonų pasiūlymų.

 • Mėnesinė prenumerata: US$ 29,95 
 • Ketvirtinė prenumerata: US$ 19.98
 • Metinė prenumerata: US$ 11.66

3. Hemingvėjus

Mūsų pasirinkta antroji vieta - "Hemingway", turinti daugybę patogių funkcijų. "Hemingway" padeda pagerinti turinio gramatiką ir skaitomumą. Ji analizuoja sakinius ir pabrėžia, kur sakiniai yra per ilgi arba juose yra gramatinių klaidų. Ji siūlo išsamią prieveiksmių, pasyviosios kalbos ir kitų rašto kūrinio elementų analizę, kad sukurtų skaitytojus įtraukiantį turinį. Jos skaitomumo balas naudingas rašytojams, norintiems kurti turinį įvairiems skaitytojams.

Taip pat yra žiniatinklio programa ir darbalaukio programa. Ją lengvai pasieksite internetu. "Hemingway" neturi mobiliosios programėlės.

Kainodara

"Hemingvėjaus redaktorius" siūlo nemokamą planą, o jį taip pat galima įsigyti kaip darbalaukio programą, kurios vienkartinis prenumeratos mokestis yra 19,90 US$.

4. Quillbot

Kai tikrinate nemokamą gramatikos tikrinimo įrankį, nepraleiskite "Quillbot". Tai dirbtinio intelekto įrankis, kuris gramatikai tikrinti naudoja mašininį mokymąsi. Ji akimirksniu pateikia grįžtamąjį ryšį apie jūsų rašymą - nuo skyrybos iki rašybos klaidų. Ji pagerina jūsų gramatiką, rašybą ir rašymo stilių. Ji sutaupo jūsų laiko turinio redagavimui ir taisymui, todėl galite susitelkti į kitus projektus.

Šį įrankį galima naudoti kaip žiniatinklio programėlę ir naršyklės plėtinį, juo galima naudotis iš bet kurio interneto ryšį turinčio įrenginio. Galite tiesiog nukopijuoti ir įklijuoti tekstą į "Quillbot" redaktorių, kuris pasiūlys alternatyvas jūsų klaidoms.

Kainodara

Be nemokamo plano, ji taip pat siūlo aukščiausios kokybės paslaugas:

 • Mėnesinė prenumerata: US$ 14,95 per mėnesį
 • Metinė prenumerata: US$ 4,95 per mėnesį (išrašoma kaip vienas US$ 59,40 mokėjimas)

5. ProwritingAid

Ją patikėjo tokie dideli prekių ženklai kaip "RingCentral" ir "Amazon", ji turi pažangių funkcijų, pvz., kontekstinį tezaurą, rašymo stiliaus tikrintuvą ir išsamią sakinių analizę. Ji padeda pašalinti klaidas, redaguoti gramatikos ir skyrybos klaidas ir optimizuoti žodžių pasirinkimą. Šis gramatikos tikrinimo įrankis pateikia išsamias ataskaitas apie skaitomumą, sakinių ilgį ir žodžių pasirinkimą.

Ji veikia visose programėlėse, kurias naudojate tiek neprisijungę, tiek prisijungę prie interneto. Tačiau ji neturi "iOS" ar "Android" programėlės.

Kainodara

Be nemokamo plano, ji siūlo prenumeratą visam gyvenimui tik už US$ 399, o kiti kainodaros planai išvardyti toliau:

 • Mėnesinė prenumerata: US$ 20 per mėnesį
 • Metinė prenumerata: US$ 79 per metus (sąskaita išrašoma kaip vienas US$ 79 mokėjimas)
 • Dvejų metų prenumerata: US$ 119 (išrašoma kaip vienas US$ 119 mokėjimas)

6. WordRake

"WordRake" sukurta specialiai profesionalams, kurie siekia kurti nuostabų ir tikslingą turinį. Viena iš įspūdingų jos funkcijų - gebėjimas nustatyti ir pašalinti nereikalingus ir perteklinius žodžius nekeičiant sakinio prasmės. Ji padeda mokslininkams kurti glaustus rašinius. 

Šis gramatikos tikrinimo įrankis yra "Microsoft Word" priedas, todėl juo lengva naudotis.

Kainodara

"WordRake" siūlo 3 dienų nemokamą bandomąją versiją, po kurios turite pereiti prie toliau nurodytų aukščiausios kokybės planų:

 • Mėnesinė prenumerata: US$ 129 per mėnesį
 • Mėnesinė prenumerata: US$ 129 per mėnesį
 • Metinė prenumerata: US$ 720 per metus (išrašoma kaip viena 60 US$ įmoka per mėnesį)

7. Scribens

Kitas mūsų sąrašo įrankis yra "Scribens". Jos tikslas - pagerinti jūsų rašymo įgūdžius aptinkant ir taisant gramatikos, rašybos ir skyrybos klaidas. Ji atsižvelgia į sakinių prasmę ir kontekstą, kuriame jie vartojami, kad pasiūlytų pataisymus. Įspūdinga naudotojo sąsaja leidžia lengvai ja naudotis ir naršyti. Kiekvieną pasiūlymą galite priimti arba ignoruoti, todėl geriau kontroliuojate redagavimo procesą. Ją galima naudoti kaip žiniatinklio arba darbalaukio programą. 

Kainodara

Nemokamas planas prieinamas visiems, o aukščiausios kokybės funkcijos - tik su šiais prenumeratos planais:

 • Mėnesinė prenumerata: 9,95 EUR per mėnesį (maždaug 11,70 USD$)
 • Ketvirtinė prenumerata: 19,95 EUR už ketvirtį (maždaug 23,40 USD$)
 • Metinė prenumerata: 59,95 EUR per metus (maždaug US$ 70,30 EUR)

8. WhiteSmoke

"WhiteSmoke", kurią renkasi didžiausi universitetai ir korporacijos, yra visapusiškas įrankis tiek vietiniams, tiek nevietiniams specialistams. Joje pateikiamas išsamus kiekvienos siūlomos pataisos paaiškinimas. Šis gramatikos tikrinimo įrankis pateikia išsamią gramatikos, žodžių pasirinkimo ir net rašymo stiliaus analizę, todėl lengva nustatyti sritį, kurioje rašymą galima patobulinti. Ji siūlo vertimą į daugiau nei 50 kalbų, todėl ją lengva naudoti mokslininkams, norintiems kurti turinį pasaulinei auditorijai.

Ją galima naudoti įvairiose platformose, be to, ji turi "iOS" arba "Android" programėlę.

Kainodara

Už vienkartinį mokėjimą US$ 299,99 suteikiama prieiga visam gyvenimui, o kiti planai yra:

 • Pagrindinis planas: US$ 9,99 per mėnesį
 • "Premium" planas: US$ 14,99 per mėnesį
 • Verslo planas: Individuali kainodara, pagrįsta verslo poreikiais ir naudotojų skaičiumi.

9. LanguageTool

Su keliomis geresnėmis funkcijomis "Language Tool" yra tikra "Grammarly" alternatyva. Šis universalus gramatikos tikrinimo įrankis gana naudingas daugiakalbiams rašytojams. Ji gerai žinoma dėl savo tikslumo ir paprasto naudojimo. 

Viena iš svarbiausių jos funkcijų yra ta, kad ji siūlo priedus ir plėtinius įvairioms programoms, pvz., "Microsoft Word", "Google" dokumentams ir daugeliui kitų.

Kainodara

"LanguageTool" turi nemokamą planą, tačiau ji taip pat siūlo priemokų planus, išvardytus toliau:

 • Mėnesinė prenumerata: 19 € per mėnesį (maždaug 22,50 USD$)
 • Ketvirtinė prenumerata: 15 € per mėnesį (išrašoma kaip viena 45 € įmoka, maždaug US$ 53)
 • Metinė prenumerata: 5 € per mėnesį (išrašoma kaip viena 60 € įmoka, maždaug US$ 71)

10. Imbieras

Šis įrankis, turintis daugiau nei 8 milijonus naudotojų, padeda rašytojams nustatyti ir ištaisyti gramatikos ir kitas rašymo klaidas. Joje galima reguliuoti gramatikos ir rašybos patikros griežtumą, pasirinkti britų arba amerikiečių anglų kalbą ir pridėti specialius žodynus, skirtus teisinei ar medicininei terminologijai.

Įspūdinga yra tai, kad ją galima naudoti kaip naršyklės plėtinį, darbalaukio ir mobiliąją programėlę.

Kainodara

Kad patirtis būtų geresnė, šio įrankio funkcijos įtrauktos į du aukščiausios kokybės planus:

"Premium" planas

 • Mėnesinė prenumerata: US$ 29,96 per mėnesį
 • Ketvirtinė prenumerata: US$ 41,97 per ketvirtį (išrašoma kaip vienas mokėjimas US$ 13,99 per mėnesį)
 • Metinė prenumerata: US$ 89,88 US$ per metus (išrašoma kaip viena įmoka - 7,49 US$ per mėnesį)

"Premium Plus

 • Mėnesinė prenumerata: US$ 49,96 per mėnesį
 • Ketvirtinė prenumerata: US$ 74,97 per ketvirtį (išrašoma kaip vienas mokėjimas US$ 24,99 per mėnesį)
 • Metinė prenumerata: US$ 149,88 US$ per metus (išrašoma kaip viena 12,49 US$ įmoka per mėnesį)

11. Linguix

"Linguix" - tai dirbtinio intelekto įrankis, kuris suteikia galimybę tobulinti rašymo įgūdžius. Gramatikos ir skyrybos patikros, žodyno pasiūlymai ir skaitomumo analizė - tai puikus pasirinkimas visų lygių rašytojams. 

Kontekstinių pasiūlymų funkcijos padeda išvengti dažniausiai pasitaikančių gramatikos klaidų, pavyzdžiui, neteisingai vartojamo veiksmažodžio laiko ar subjekto ir veiksmažodžio derinimo. Šis gramatikos tikrinimo įrankis teikia pasiūlymus daugiau nei 20 kalbų, įskaitant anglų, ispanų, vokiečių ir prancūzų.

Jį galima naudoti kaip naršyklės plėtinį, kuris yra gana naudingas mokslininkams ir tyrėjams.

Kainodara

Nemokamame plane numatytos pagrindinės gramatikos ir rašybos patikros. Mokamuose planuose yra keletas papildomų funkcijų, o jų kainos nurodytos toliau:

 • Mėnesinė prenumerata: US$ 18,99 per mėnesį
 • Ketvirtinė prenumerata: US$ 14,99 per mėnesį (išrašoma kaip vienas US$ 44,97 USD mokėjimas)
 • Metinė prenumerata: US$ 8,33 per mėnesį (išrašoma kaip vienas mokėjimas US$ 99,96)

Išvada

Peržiūrėti savo mokslinį darbą iškart po to, kai praleidote daugybę valandų jį rašydami, gali būti tikrai sudėtinga. Tokiu atveju gali praversti gramatikos tikrinimo įrankiai. Geriausią iš jų galite pasirinkti tik atsižvelgdami į savo biudžetą ir jums reikalingas funkcijas. Dabar metas eiti ir pasiimti geriausią gramatikos tikrinimo įrankį, kad jūsų rašymo įgūdžiai šoktelėtų į viršų.

Papildomas patarimas: Sukurkite stulbinančią infografiką vos keliais paspaudimais

Nesvarbu, ar esate mokslininkas, akademikas, ar studentas, gaila valandų valandas praleisti kuriant infografiką, kuri neperteikia jūsų paieškos rezultatų ir straipsnio ar esė temos. Atminkite grafiką supaprastina procesą, nes padeda kurti nuostabius vaizdus naudodama vilkimo ir nuleidimo funkciją. Išbandykite "Mind The Graph" ir neleiskite, kad nuobodi grafika trukdytų jūsų pažangai.

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai