Būti tyrėju nėra lengva. Jūs turite būti susitelkusiam ir atkakliam. įveikti kasdienius iššūkius. Todėl nusprendėme šiek tiek padėti ir pateikiame "8 patarimus, kaip pagerinti savo tyrimus".

1. Užduokite gerą klausimą

Prieš pradėdami galvoti apie pinigus ar projekto apimtį, skirkite laiko klausimui, kurį norite užduoti atlikdami tyrimą, aptarti. Jūsų klausimas padės jums orientuotis, kai viskas taps miglota. Ir patikėkite manimi, viskas bus miglota.

8 patarimai, kaip pagerinti savo tyrimus

2. Daug skaitykite

Kai manote, kad perskaitėte pakankamai, padvigubinkite. Moksliniai straipsniai skelbiami kasdien. Įsitikinkite, kad žinote naujas tendencijas savo mokslinių tyrimų srityje, ir būkite nuolat atnaujinami.

3. Žinokite, kur einate

Pagalvokite apie projekto kūrimo ir vykdymo procesą. Skirkite laiko kito žingsnio planavimui ir galvokite apie galimus rezultatus. Jei žinosite, kur norite nueiti su savo tyrimu, bus daug lengviau rasti kelią.

4. Paklauskite kitų tyrėjų nuomonės

"Peer view" miršta. Vietoj to vis labiau populiarėja preprintai. Padarykite savo tyrimus prieinamus kitiems mokslininkams ir gaukite pastabų, ką tobulinti. Baigsite savo tyrimą daug labiau pagrįstai ir būsite pasirengę publikuoti gerame žurnale.

8 patarimai, kaip pagerinti savo tyrimus

5. Mąstykite kaip pašalietis

Nespecialistai ir geriausi jūsų srities mokslininkai turi kai ką bendro: jiems nerūpės jūsų tyrimai, jei jie nebus lengvai suprantami ir jiems aktualūs. Parodykite, kad esate savo srities žinovas ir žinote, kaip paprastai ir organizuotai pateikti savo išvadas. Infografikos ir grafinės santraukos yra puiki priemonė tai padaryti.

6. Sužinokite, kaip parduoti savo darbą

Taip, visi norime būti publikuojami. Tačiau kasdien paskelbiama daugybė gerų tyrimų, apie kuriuos niekas negirdi. Naudokitės tokiais kanalais, kaip socialinė žiniasklaida ir konferencijos, kad išplatintumėte savo tyrimus. Naujosios technologijos yra raktas į jūsų sklaidą, tad naudokitės jomis protingai!

8 patarimai, kaip pagerinti savo tyrimus

7. Neigiami rezultatai taip pat yra rezultatai

Sužinokite, kaip perskaityti rezultatus. Nesvarbu, ar jie neigiami, ar teigiami, interpretuokite juos ir supraskite, ką jie jums sako. Kartais "klaidinga kryptis" gali parodyti jums naują požiūrį.

8. Nesistenkite parašyti viso dokumento per vieną dieną

Išmokti rašyti mokslinį straipsnį reikia laiko. Naudokitės pirmuoju savo parašytu projektu, kad galėtumėte jį tobulinti. Viską surašę, giliai įkvėpkite ir padarykite pauzę. Grįžę prie rašto darbo galėsite rasti praleistų klaidų.

Akademinė aplinka kelia daug iššūkių. Naujų įrankių paieška padėti jums patobulinti savo tyrimus - visada gera idėja. Taigi, būkite smalsūs ir drąsūs!8 patarimai, kaip pagerinti savo tyrimus

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai