Viena iš didžiausių baimių akademiniame pasaulyje - rengti pristatymą. Galbūt nepraleisite žodinio pristatymo, bet galite praleisti stendinį pristatymą.
Štai kodėl:

Plakatai - tai jūsų darbo demonstravimas. Jei parodysite ką nors nuobodaus ar nenaudingo, žmonės iš pirmo žvilgsnio tai atmes; jei parodysite ką nors šviežio ir aktualaus, žmonės pradės klausinėti ir bandys apie tai sužinoti daugiau.mokslinė iliustracijaŽinau, kad jums tai šovė į galvą, bet ne, nenorite prastai pristatyti savo darbo vien dėl to, kad praleistumėte keletą klausimų.
Tai, ką darote, yra paprasta: plakatą paverskite suprantamu.

Kaip? Pateikite mokslinę iliustraciją!

Geri mokslinės iliustracijos pavyzdžiai yra infografikos. Jos yra protingos, gražios ir suprantamos. Kuo geresnį darbą atliksite, tuo greičiau žmonės supras, apie ką yra jūsų tyrimas.
Jei šiek tiek nesate tikri dėl savo plakato pristatymo, tai puikus sprendimas jums!

Jei plakatą padarysite suprantamą, išsiskirsite iš minios ir visiems padarysite puikų įspūdį. Be to, jums nereikės atsakinėti į daugybę klausimų.

mokslinė iliustracija

Pagalvokite taip:
Kiek informacijos iš tiesų gaunate iš konferencijos plakatų gausos? Kuriuos iš jų įsimenate? Tą, kuriame daug teksto, ar tą, kuriame yra nuostabi mokslinė iliustracija?
Jei mūsų prisiminimai yra labiau vizualūs nei bet kokie kiti, kodėl savo darbams pristatyti nenaudojate vaizdų?

Kai suteikiate žmonėms galimybę patiems mąstyti ir suprasti, informacija tampa prieinama. Tai reiškia, kad žmonės turės perpus mažiau darbo, nei prašydami jūsų paaiškinimo, kad suprastų, apie ką yra jūsų tyrimas.

Informacijos prieinamumas reiškia, kad reikia supaprastinti ir perduoti tik svarbius aspektus. Būtent tai ir daro mokslinė iliustracija.

Jaučiatės pasiruošę pakelti savo plakatus į kitą lygmenį su nuostabiomis mokslinėmis iliustracijomis?

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai