Paříž, Francie a San Diego, Kalifornie (27. října 2016) - AgileBio, předního světového poskytovatele nástrojů pro spolupráci, které zvyšují produktivitu výzkumu a sledovatelnost vědeckých týmů v průmyslu a akademické sféře, a Mind the Graph, lídr v oblasti kreativních infografik v oblasti přírodních věd, dnes oznámila technologické partnerství a integraci.
Partnerství poskytuje nový zásuvný modul pro vědeckou komunikaci pro elektronický laboratorní zápisník LabCollector.

Společnost AgileBio oznamuje technologické partnerství a integraci se společností Mind the Graph

Elektronický laboratorní zápisník (ELN), pro ty, kteří jej znají, umožňuje výzkumným pracovníkům dokumentovat, sdílet a vyhledávat experimenty. Vedoucí laboratoří tak mohou efektivněji řídit a sledovat aktuální projekty v laboratoři, které jsou přístupné online a sdílené mezi kolegy. Mohou nejen anotovat své experimenty, ale také vytvářet kolaborativní síť sdílených zdrojů (sdílení experimentů, protokolů, činidel a spotřebního materiálu, buněčných linií, primerů atd...) a propojovat své vzorky, činidla, buněčné linie, primery a mnoho dalších do kontextu svých experimentů.

Vzhledem k tomu, že přijímaná rozhodnutí jsou založena na laboratorních informacích, spolehlivý systém, který slouží jako úložiště laboratorních informací, vám může umožnit přijímat lepší a rychlejší rozhodnutí. Spolu s infografikami Mind the Graph mohou uživatelé LabCollector ELN svým spolupracovníkům předávat působivá vizuální sdělení o svých experimentech a jejich dopadu.

Mind the Graph je online platforma, která vám pomůže vytvořit obrázky profesionální kvality s neuvěřitelnými ilustracemi vytvořenými vědci pro vědce. Infografiky Mind the Graph umožňují výzkumným pracovníkům předávat silná sdělení na plakátech, v článcích, prezentacích a nyní i v LabCollector ELN, čímž vytvářejí větší viditelnost svého výzkumu. Mind the Graph má exkluzivní vědecký obsah na vysoké úrovni s více než 3 000 vědeckými ilustracemi, a pokud nenajdete to, co hledáte, můžete si to snadno vytvořit sami nebo požádat o služby na vyžádání.

Společnosti AgileBio a Mind the Graph věří, že toto partnerství přinese vědcům výkonné nástroje, které posílí spolupráci a komunikaci v rámci vědecké komunity.

Pierre Rodrigues, zakladatel společnosti AgileBio, říká: "Vědecká spolupráce je základem řešení LabCollector a Mind the Graph. Věříme, že posílení komunikace a spolupráce v laboratoři pomocí ELN LabCollector je to, co věda potřebuje, partnerství s infografikou Mind the Graph umožní komunikaci prostřednictvím výkonných vizuálních nástrojů uvnitř laboratoře i mimo ni, ve vašich posterech a prezentacích "

"Fabricio Pamplona, zakladatel společnosti Mind the Graph: "jsme nadšeni, že můžeme spustit tuto novou integraci s LabCollector, protože přináší naši platformu tam, kde je potřeba. Naším návrhem hodnot je učinit vědu vizuálnější a méně komplikovanou.

Naši klienti zatím využívali Mind the Graph k vytváření grafických abstraktů a prezentací, ale opravdu věřím, že může být užitečný i v dřívějších fázích výzkumu, od laboratorních protokolů a schémat experimentů. Větší srozumitelnost laboratorního protokolu může ušetřit čas a peníze, kterých je v našem životě tak málo.

Proto je toto partnerství tak výjimečné."

O společnosti Mind the Graph

Mind the Graph je infografická platforma, která umožňuje studentům a profesorům vytvářet atraktivní obrázky pro jejich práce a kurzy. Platforma kombinuje rozsáhlou knihovnu vědeckých ilustrací s intuitivním online rozhraním. Používejte Mind the Graph a vytvářejte působivé obrázky, které zvýší viditelnost a pochopení vaší vědy pro širší.

O společnosti AgileBio

Společnost AgileBio je lídrem v poskytování nástrojů pro spolupráci, které zvyšují produktivitu výzkumu a sledovatelnost vědeckých týmů v průmyslu a akademické sféře. Posláním společnosti AgileBio je vyvíjet flexibilní a inovativní software, jako je náš hlavní produkt LabCollector, a tím proměnit výzkumné týmy v agilnější struktury. LabCollector je jedinečný software založený na intranetu, který umožňuje centralizovanou správu všech laboratorních dat. Pomocí LabCollectoru mohou laboratorní týmy využívat výhod efektivního sdílení informací a přístupu k nim. Společnost AgileBio také vytváří a implementuje IT řešení na míru a balíčky, které splňují požadavky vysoce konkurenceschopných společností a laboratoří. Naši klienti se na nás opakovaně obracejí, protože nám důvěřují, že vše bude od začátku správně.

Chcete-li mít přehled o novinkách společnosti AgileBio, přihlaste se k odběru jejich newsletteru na adrese www.labcollector.com/ . Dotazy médií můžete směřovat na adresu marketing@agilebio.com.

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony