Париж, Франція та Сан-Дієго, Каліфорнія (27 жовтня 2016) - AgileBioпровідний світовий постачальник інструментів для спільної роботи, які підвищують продуктивність та простежуваність досліджень для команд науковців у промисловості та академічних установах, а також Mind the Graphлідер у створенні креативної інфографіки про науки про життя, сьогодні оголосила про технологічне партнерство та інтеграцію.
Партнерство забезпечує новий плагін для наукової комунікації для електронного лабораторного блокнота LabCollector.

AgileBio оголошує про технологічне партнерство та інтеграцію з Mind the Graph

Електронний лабораторний блокнот (ELN), для тих, хто знайомий, дозволяє дослідникам документувати, ділитися та шукати експерименти. Таким чином, керівники лабораторій можуть більш ефективно керувати поточними проектами в лабораторії і стежити за ними, які доступні в Інтернеті та поширюються серед колег. Вони можуть не тільки анотувати свої експерименти, але й створювати спільну мережу спільних ресурсів (обмінюватися експериментами, протоколами, реактивами та матеріалами, клітинними лініями, праймерами тощо) і пов'язувати свої зразки, реактиви, клітинні лінії, праймери та багато іншого з їхнім експериментальним контекстом.

Оскільки рішення, що приймаються, ґрунтуються на лабораторній інформації, надійна система, яка слугує сховищем лабораторної інформації, може допомогти вам приймати кращі та швидші рішення. Разом з інфографікою Mind the Graph користувачі LabCollector ELN можуть передавати своїм співробітникам потужні візуальні повідомлення про свої експерименти та їхній вплив.

Mind the Graph - це онлайн-платформа, яка допомагає створювати зображення професійної якості, з неймовірними ілюстраціями, зробленими вченими для вчених. Інфографіка Mind the Graph дозволяє дослідникам доносити потужні повідомлення в плакатах, статтях, презентаціях, а тепер і в LabCollector ELN, створюючи більшу наочність своїх досліджень. Mind the Graph має ексклюзивний науковий контент високого рівня з більш ніж 3 000 наукових ілюстрацій, і якщо ви не знайдете те, що шукаєте, ви можете легко зробити це самостійно або замовити послуги на вимогу.

AgileBio та Mind the Graph вірять, що це партнерство надасть потужний інструментарій для науковців шляхом посилення співпраці та комунікації всередині наукової спільноти.

П'єр Родрігес, засновник AgileBio, каже: "Наукова співпраця лежить в основі рішень LabCollector та Mind the Graph. Ми вважаємо, що посилення комунікації та співпраці в лабораторії за допомогою LabCollector ELN - це те, що потрібно науці, а партнерство з інфографікою Mind the Graph дозволить спілкуватися за допомогою потужних візуальних інструментів всередині лабораторії, а також за її межами, у ваших плакатах та презентаціях".

"Фабрісіо Памплона, засновник Mind the Graph: "Ми раді запустити цю нову інтеграцію з LabCollector, оскільки вона приносить нашу платформу туди, де вона потрібна. Наша ціннісна пропозиція полягає в тому, щоб зробити науку більш наочною та менш складною.

Досі наші клієнти використовували Mind the Graph для створення графічних рефератів і презентацій, але я щиро вірю, що він може бути корисним і на більш ранніх етапах досліджень, починаючи з лабораторних протоколів і схем експериментів. Покращення розуміння лабораторного протоколу може заощадити час і гроші, яких так не вистачає в нашому житті.

Ось чому це партнерство таке особливе".

Про Mind the Graph

Mind the Graph - це інфографічна платформа, яка дозволяє студентам і викладачам створювати привабливі малюнки для своїх робіт і занять. Платформа поєднує велику бібліотеку наукових ілюстрацій з інтуїтивно зрозумілим онлайн-інтерфейсом. Використовуйте Mind the Graph і створюйте потужні діаграми, які підвищують наочність і розуміння вашої науки для широкого загалу.

Про AgileBio

AgileBio є лідером у наданні інструментів для спільної роботи, які підвищують продуктивність та простежуваність досліджень для наукових команд у промисловості та академічних установах. Місія AgileBio полягає в розробці гнучкого та інноваційного програмного забезпечення, такого як наш основний продукт, LabCollector, і, таким чином, перетворити дослідницькі команди в більш гнучкі структури. LabCollector - це унікальне програмне забезпечення на базі Інтранету, що дозволяє централізовано керувати всіма лабораторними даними. Використовуючи LabCollector, лабораторні команди можуть отримати вигоду від ефективного обміну інформацією та доступу до неї. AgileBio також розробляє та впроваджує індивідуальні та пакетні ІТ-рішення, які відповідають вимогам висококонкурентних компаній та лабораторій. Наші клієнти звертаються до нас знову і знову, тому що вони довіряють нам робити все правильно з самого початку.

Щоб бути в курсі останніх новин від AgileBio, підпишіться на їхню розсилку за посиланням www.labcollector.com/ . Запити від ЗМІ можна надсилати на електронну адресу: marketing@agilebio.com

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони