Paris, Fransa & San Diego, CA (27 Ekim 2016) - AgileBioendüstri ve akademideki bilim ekiplerine araştırma üretkenliğini ve izlenebilirliğini artıran işbirliğine dayalı araçların önde gelen küresel sağlayıcısı ve Mind the Graphyaratıcı yaşam bilimleri infografiklerinin lideri, bugün bir teknoloji ortaklığı ve entegrasyonunu duyurdu.
Ortaklık, LabCollector Elektronik Laboratuvar Defteri için yeni bir bilimsel iletişim eklentisi sağlıyor.

AgileBio, Mind the Graph ile teknoloji ortaklığını ve entegrasyonunu duyurdu

Bilenler için Elektronik Laboratuvar Defteri (ELN), araştırmacıların deneyleri belgelemesine, paylaşmasına ve arama yapmasına olanak tanır. Bu şekilde, laboratuvar yöneticileri, çevrimiçi olarak erişilebilen ve meslektaşları arasında paylaşılabilen laboratuvardaki mevcut projeleri daha verimli bir şekilde yönetebilir ve takip edebilir. Sadece deneylerine açıklama eklemekle kalmaz, aynı zamanda paylaşılan kaynaklardan (deneylerin, protokollerin, reaktiflerin ve malzemelerin, hücre hatlarının, primerlerin vb. paylaşılması) oluşan işbirlikçi bir ağ kurabilir ve örneklerini, reaktiflerini, hücre hatlarını, primerlerini ve diğerlerini deneysel bağlamlarına bağlayabilirler.

Alınan kararlar laboratuvar bilgilerine dayandığından, laboratuvar bilgi havuzunuz olarak hizmet verecek güvenilir bir sisteme sahip olmak daha iyi ve daha hızlı kararlar almanızı sağlayabilir. LabCollector ELN kullanıcıları, Mind the Graph infografikleri ile birlikte deneyleri ve etkileri hakkında ortak çalışanlarına güçlü görsel mesajlar verebilir.

Mind the Graph, bilim insanları tarafından bilim insanları için yapılan inanılmaz illüstrasyonlarla profesyonel kalitede görüntüler oluşturmanıza yardımcı olan çevrimiçi bir platformdur. Mind the Graph infografikleri, araştırmacıların posterlerde, makalelerde, sunumlarda ve şimdi LabCollector ELN'de güçlü mesajlar vermelerine olanak tanıyarak araştırmalarının daha görünür olmasını sağlar. Mind the Graph, 3.000'den fazla bilimsel illüstrasyon ile özel üst düzey bilimsel içeriğe sahiptir ve aradığınızı bulamazsanız kolayca kendiniz yapabilir veya talep üzerine hizmet isteyebilirsiniz.

AgileBio ve Mind the Graph, bu ortaklığın bilim camiasındaki işbirliklerini ve iletişimi geliştirerek bilim insanlarına güçlü araçlar sunacağına inanıyor.

AgileBio'nun kurucusu Pierre Rodrigues şöyle diyor: "Bilimsel işbirliği LabCollector ve Mind the Graph çözümlerinin kalbinde yer alıyor. LabCollector ELN ile laboratuvarda iletişim ve işbirliğini güçlendirmenin bilimin ihtiyaç duyduğu şey olduğuna inanıyoruz. Mind the Graph infografikleri ile ortaklık, laboratuvar içinde ve ayrıca laboratuvar dışında, posterlerinizde ve sunumlarınızda güçlü görsel araçlar aracılığıyla iletişime olanak tanıyacaktır."

"Mind the Graph'nin kurucusu Fabricio Pamplona: "LabCollector ile bu yeni entegrasyonu başlatmaktan heyecan duyuyoruz, çünkü platformumuzu ihtiyaç duyulan yere getiriyor. Değer önerimiz bilimi daha görsel ve daha az karmaşık hale getirmektir.

Şimdiye kadar müşterilerimiz Mind the Graph'yi grafiksel özetler ve sunumlar oluşturmak için kullandılar, ancak laboratuvar protokolleri ve deney şemalarından daha önceki araştırma aşamalarında yararlı olabileceğine gerçekten inanıyorum. Bir laboratuvar protokolünün daha iyi anlaşılması, hayatımızda çok az olan zaman ve paradan tasarruf sağlayabilir.

İşte bu yüzden bu ortaklık çok özel."

Mind the Graph Hakkında

Mind the Graph, öğrencilerin ve profesörlerin makaleleri ve dersleri için çekici şekiller oluşturmalarına olanak tanıyan bir infografik platformudur. Platform, kapsamlı bir bilimsel illüstrasyon kütüphanesini sezgisel bir çevrimiçi arayüzle birleştirir. Mind the Graph'yi kullanın ve biliminizin görünürlüğünü ve daha geniş bir kitle tarafından anlaşılmasını artıran güçlü şekiller oluşturun.

AgileBio Hakkında

AgileBio, endüstri ve akademideki bilim insanı ekiplerine araştırma üretkenliğini ve izlenebilirliğini artıran işbirlikçi araçlar sağlamada liderdir. AgileBio'nun misyonu, ana ürünümüz LabCollector gibi esnek ve yenilikçi yazılımlar geliştirmek ve böylece araştırma ekiplerini daha çevik yapılara dönüştürmektir. LabCollector, tüm laboratuvar verilerinizin merkezi olarak yönetilmesini sağlayan Intranet tabanlı benzersiz bir yazılımdır. LabCollector kullanarak, laboratuvar ekipleri verimli bilgi paylaşımı ve erişiminden faydalanabilir. AgileBio ayrıca son derece rekabetçi şirketlerin ve laboratuvarların taleplerini karşılayan özelleştirilmiş ve paketlenmiş BT çözümleri oluşturmakta ve uygulamaktadır. Müşterilerimiz bize tekrar tekrar başvuruyor çünkü işleri en başından doğru yapacağımıza güveniyorlar.

AgileBio'dan en son haberleri takip etmek için şu adresten bültenlerine kaydolun www.labcollector.com/ . Medya soruları marketing@agilebio.com adresine yönlendirilebilir.

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar