Paryžius, Prancūzija ir San Diegas, Kalifornija (2016 m. spalio 27 d.) - "AgileBio, pirmaujanti pasaulinė bendradarbiavimo priemonių, didinančių mokslinių tyrimų našumą ir atsekamumą, teikėja pramonės ir akademinės bendruomenės mokslininkų grupėms ir Mind the Graph, kūrybiškų gyvybės mokslų infografikų lyderė, šiandien paskelbė apie technologinę partnerystę ir integraciją.
Bendradarbiaujant sukurtas naujas mokslinės komunikacijos įskiepis elektroniniam laboratoriniam sąsiuviniui "LabCollector".

"AgileBio" paskelbė apie technologinę partnerystę ir integraciją su "Mind the Graph

Elektroninis laboratorijos sąsiuvinis (ELN), jei žinote, leidžia tyrėjams dokumentuoti, dalytis ir ieškoti eksperimentų. Tokiu būdu laboratorijų vadovai gali efektyviau valdyti ir sekti laboratorijoje vykdomus projektus, kurie yra prieinami internete ir kuriais dalijasi kolegos. Jie gali ne tik anotuoti savo eksperimentus, bet ir kurti bendrą bendrų išteklių tinklą (dalytis eksperimentais, protokolais, reagentais ir reikmenimis, ląstelių linijomis, pradmenimis ir t. t.) ir susieti savo mėginius, reagentus, ląstelių linijas, pradmenis ir daugelį kitų su eksperimentų kontekstu.

Kadangi priimami sprendimai grindžiami laboratorine informacija, turėdami patikimą sistemą, kuri tarnautų kaip laboratorinės informacijos saugykla, galite priimti geresnius ir greitesnius sprendimus. Kartu su Mind the Graph infografikomis "LabCollector ELN" naudotojai gali pateikti savo bendradarbiams galingus vaizdinius pranešimus apie savo eksperimentus ir jų poveikį.

"Mind the Graph" - tai internetinė platforma, padedanti kurti profesionalios kokybės paveikslėlius su neįtikėtinomis mokslininkų mokslininkams sukurtomis iliustracijomis. Mind the Graph infografikos leidžia mokslininkams pateikti galingus pranešimus plakatuose, straipsniuose, pristatymuose, o dabar ir "LabCollector ELN", taip užtikrinant didesnį jų mokslinių tyrimų matomumą. Mind the Graph turi išskirtinį aukšto lygio mokslinį turinį su daugiau nei 3 000 mokslinių iliustracijų, o jei nerandate to, ko ieškote, galite lengvai sukurti patys arba paprašyti užsakomųjų paslaugų.

"AgileBio" ir "Mind the Graph" tiki, kad ši partnerystė suteiks mokslininkams galingų įrankių, nes pagerins bendradarbiavimą ir bendravimą mokslo bendruomenėje.

"AgileBio" įkūrėjas Pierre'as Rodriguesas sako: "Mokslinis bendradarbiavimas yra "LabCollector" ir Mind the Graph sprendimų pagrindas. Manome, kad bendravimo ir bendradarbiavimo laboratorijoje stiprinimas naudojant "LabCollector ELN" yra tai, ko reikia mokslui, o partnerystė su Mind the Graph infografikomis leis bendrauti naudojant galingas vaizdines priemones laboratorijoje ir už jos ribų, jūsų plakatuose ir pristatymuose".

"Mind the Graph" įkūrėjas Fabricio Pamplona: "džiaugiamės galėdami pradėti šią naują integraciją su "LabCollector", nes mūsų platforma pasiekia ten, kur jos reikia. Mūsų vertybinis pasiūlymas - paversti mokslą vizualesniu ir mažiau sudėtingu.

Iki šiol mūsų klientai naudojo "Mind the Graph" grafinėms santraukoms ir pristatymams kurti, tačiau tikrai tikiu, kad ji gali būti naudinga ir ankstesniuose mokslinių tyrimų etapuose, pradedant laboratorijų protokolais ir eksperimentų schemomis. Geresnis laboratorijos protokolo supratimas gali padėti sutaupyti laiko ir pinigų, kurių mūsų gyvenime taip trūksta.

Štai kodėl ši partnerystė tokia ypatinga."

Apie Mind the Graph

Mind the Graph yra infografikos platforma, leidžianti studentams ir dėstytojams kurti patrauklius skaičius savo darbams ir pamokoms. Platforma sujungia plačią mokslinių iliustracijų biblioteką ir intuityvią internetinę sąsają. Naudokitės Mind the Graph ir kurkite įspūdingus paveikslėlius, kurie padidins jūsų mokslo matomumą ir supratimą platesniam.

Apie "AgileBio

"AgileBio" yra lyderė, teikianti bendradarbiavimo priemones, kurios didina mokslinių tyrimų produktyvumą ir atsekamumą mokslininkų komandoms pramonėje ir akademinėje srityje. "AgileBio" misija - kurti lanksčią ir novatorišką programinę įrangą, pavyzdžiui, mūsų pagrindinį produktą "LabCollector", ir taip paversti mokslinių tyrimų komandas judresnėmis struktūromis. LabCollector yra unikali intranetu pagrįsta programinė įranga, leidžianti centralizuotai valdyti visus laboratorinius duomenis. Naudodamos "LabCollector" laboratorijų komandos gali naudotis efektyvaus dalijimosi informacija ir prieigos prie jos galimybėmis. Be to, "AgileBio" kuria ir diegia pritaikytus ir paketinius IT sprendimus, atitinkančius itin konkurencingų įmonių ir laboratorijų poreikius. Mūsų klientai vėl ir vėl kreipiasi į mus, nes jie pasitiki, kad nuo pat pradžių viską padarysime teisingai.

Norėdami nuolat gauti naujausių "AgileBio" naujienų, užsiprenumeruokite jų naujienlaiškį adresu www.labcollector.com/ . Žiniasklaidos atstovų užklausas galima siųsti adresu marketing@agilebio.com.

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai