Paryż, Francja i San Diego, Kalifornia (27 października 2016 r.) - AgileBiowiodący globalny dostawca narzędzi do współpracy, które zwiększają produktywność i identyfikowalność badań dla zespołów naukowców w przemyśle i środowisku akademickim oraz Mind the Graphlider kreatywnych infografik z dziedziny nauk przyrodniczych, ogłosił dziś partnerstwo technologiczne i integrację.
Partnerstwo zapewnia nową wtyczkę do komunikacji naukowej dla elektronicznego notatnika laboratoryjnego LabCollector.

AgileBio ogłasza partnerstwo technologiczne i integrację z Mind the Graph

Electronic Lab Notebook (ELN), dla tych, którzy go znają, pozwala badaczom na dokumentowanie, udostępnianie i wyszukiwanie eksperymentów. W ten sposób kierownicy laboratoriów mogą efektywniej zarządzać i śledzić bieżące projekty w laboratorium, które są dostępne online i udostępniane współpracownikom. Mogą nie tylko dodawać adnotacje do swoich eksperymentów, ale także budować wspólną sieć współdzielonych zasobów (dzielenie się eksperymentami, protokołami, odczynnikami i materiałami eksploatacyjnymi, liniami komórkowymi, starterami itp.

Ponieważ podejmowane decyzje opierają się na informacjach laboratoryjnych, posiadanie niezawodnego systemu służącego jako repozytorium informacji laboratoryjnych może umożliwić podejmowanie lepszych i szybszych decyzji. Wraz z infografikami Mind the Graph, użytkownicy LabCollector ELN mogą dostarczać swoim współpracownikom potężne komunikaty wizualne na temat swoich eksperymentów i ich wpływu.

Mind the Graph to platforma internetowa, która pomaga tworzyć profesjonalnej jakości obrazy z niesamowitymi ilustracjami wykonanymi przez naukowców dla naukowców. Infografiki Mind the Graph pozwalają naukowcom przekazywać potężne wiadomości w plakatach, artykułach, prezentacjach, a teraz w LabCollector ELN, zwiększając widoczność ich badań. Mind the Graph oferuje ekskluzywne treści naukowe na wysokim poziomie z ponad 3000 ilustracji naukowych, a jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, możesz łatwo zrobić to samemu lub poprosić o usługi na żądanie.

AgileBio i Mind the Graph wierzą, że to partnerstwo zapewni naukowcom potężne narzędzia, wzmacniając współpracę i komunikację w społeczności naukowej.

Pierre Rodrigues, założyciel AgileBio, mówi: "Współpraca naukowa jest sercem rozwiązań LabCollector i Mind the Graph. Wierzymy, że wzmocnienie komunikacji i współpracy w laboratorium dzięki LabCollector ELN jest tym, czego potrzebuje nauka, a partnerstwo z infografikami Mind the Graph umożliwi komunikację za pomocą potężnych narzędzi wizualnych w laboratorium, a także poza nim, na plakatach i prezentacjach ".

"Fabricio Pamplona, założyciel Mind the Graph: "Jesteśmy podekscytowani uruchomieniem tej nowej integracji z LabCollector, ponieważ przenosi ona naszą platformę tam, gdzie jest potrzebna. Naszą propozycją jest uczynienie nauki bardziej wizualną i mniej skomplikowaną.

Do tej pory nasi klienci używali Mind the Graph do tworzenia graficznych streszczeń i prezentacji, ale naprawdę wierzę, że może on być przydatny na wcześniejszych etapach badań, od protokołów laboratoryjnych i schematów eksperymentów. Zwiększenie zrozumienia protokołu laboratoryjnego może zaoszczędzić czas i pieniądze, których w naszym życiu jest tak mało.

Dlatego ta współpraca jest tak wyjątkowa".

O Mind the Graph

Mind the Graph to platforma infograficzna, która umożliwia studentom i profesorom tworzenie atrakcyjnych rycin do swoich prac i zajęć. Platforma łączy w sobie obszerną bibliotekę ilustracji naukowych z intuicyjnym interfejsem online. Korzystaj z Mind the Graph i twórz potężne liczby, które zwiększą widoczność i zrozumienie Twojej nauki na szerszą skalę.

O AgileBio

AgileBio jest liderem w dostarczaniu narzędzi do współpracy, które zwiększają produktywność badań i identyfikowalność zespołów naukowców w przemyśle i środowisku akademickim. Misją AgileBio jest opracowywanie elastycznego i innowacyjnego oprogramowania, takiego jak nasz główny produkt, LabCollector, a tym samym przekształcanie zespołów badawczych w bardziej zwinne struktury. LabCollector to unikalne oprogramowanie oparte na intranecie, umożliwiające scentralizowane zarządzanie wszystkimi danymi laboratoryjnymi. Korzystając z LabCollector, zespoły laboratoryjne mogą korzystać z efektywnego udostępniania i dostępu do informacji. AgileBio buduje i wdraża również niestandardowe i pakietowe rozwiązania IT, które spełniają wymagania wysoce konkurencyjnych firm i laboratoriów. Nasi klienci zwracają się do nas wielokrotnie, ponieważ ufają nam, że od samego początku wszystko będzie dobrze.

Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami od AgileBio, zapisz się do ich newslettera pod adresem www.labcollector.com/ . Zapytania mediów można kierować na adres marketing@agilebio.com.

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony