Ось кілька порад про те, як запобігти інфекційний натхненний у фільмі "Захворювання", створеному за мотивами рекомендації, опубліковані Гарвардською медичною школоюрозділ "Громадське здоров'я".

Головна ідея - не захворіти

Інфекції викликаються мікроскопічними організмами, відомими як патогени - бактеріями, вірусами, грибками або паразитами, - які потрапляють в організм, розмножуються і порушують його нормальне функціонування. Інфекційні захворювання є основною причиною хвороб і смерті в багатьох країнах світу.

Деякі люди піддаються особливому ризику зараження інфекційними захворюваннями, наприклад, хворі на серцеві захворювання, онкохворі або ті, хто приймає імуносупресивні препарати. Однак для більшості здорових людей дотримання кількох основних принципів може суттєво допомогти запобігти інфекціям.

Розуміння того, як передаються інфекції, може допомогти вам уникнути захворювання

Не так давно ніхто не розумів, що інфекційні захворювання спричиняються крихітними організмами, які пересуваються від людини до людини. Навіть зараз, хоча ми знаємо, що мікроскопічні живі мікроби спричиняють хвороби, не завжди зрозуміло, як вони це роблять. Але ми знаємо, що більшість мікробів потрапляють в організм через отвори в нашому тілі - ніс, рот, вуха, анус і статеві шляхи. Вони також можуть передаватися через шкіру через комаха або укуси тварин. Найкращий спосіб запобігти інфекціям - не допустити потрапляння збудників в організм.

Належна гігієна: основний спосіб запобігти інфекціям

Перша лінія захисту - тримати мікроби на відстані, дотримуючись правил особистої гігієни. За допомогою цих простих заходів ви зможете запобігти інфекції до того, як вона почнеться, і не поширювати її на інших.

1) Добре вимийте руки. Ви, напевно, миєте руки після відвідування туалету, перед приготуванням або вживанням їжі, а також після роботи в саду чи інших брудних справ. Ви також повинні мити руки після того, як висякалися, кашлянули або чхнули, погодували або погладили домашнього улюбленця, відвідали хвору людину або доглядали за нею. Ретельно мийте руки. Намильте руки милом або миючим засобом і втирайте його в долоні, тильну сторону долонь і зап'ястя. Обов'язково вимийте кінчики пальців, під нігтями і між пальцями. Змийте під проточною водою. Ретельно висушіть руки та зап'ястя.

2) Прикрийте кашель. Прикривайте рот і ніс серветкою, коли чхаєте або кашляєте, а потім викидайте її. Якщо під рукою немає серветки, кашляйте або чхайте в лікоть, а не в руки.

3) Промийте та перев'яжіть усі порізи. Будь-який серйозний поріз, укус тварини або людини повинен бути оглянутий лікарем. Не колупайте рани, що загоюються, або плями, не видавлюйте прищі.

4) Залишайтеся вдома, коли хворієте інфекційних захворювань. Це найпростіше. Просто придбайте Playstation і залишайтеся спокійними, і ви вилікуєтеся від найпоширеніших інфекційних захворювань природним шляхом.

5) Не торкайтеся очейрот, ніс. Не робіть прямий контакт із серветками, серветками, носовими хустинками або подібними предметами, якими користуються інші люди.

6) Не діліться посудомсклянки, келихи чи столові прибори.

 

Як запобігти інфекційним захворюванням

Вакцинація необхідна, якщо ви хочете уникнути хвороби

Проконсультуйтеся зі своїм лікарем щодо статусу вашої імунізації.

Загалом:

  • Діти повинні отримати рекомендовані дитячі щеплення.
  • Дорослі повинні переконатися, що їхні щеплення актуальні.
  • Вирушаючи за кордон, проконсультуйтеся зі своїм лікарем щодо додаткових щеплень.
  • Переконайтеся, що щеплення вашого улюбленця також актуальні. Це не лише захистить вашого улюбленця, але й захистить вас і вашу родину.
logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони