Jak zapewne wiesz, posiadamy największą bibliotekę dokładnych ilustracji naukowych. Obecnie mamy ponad osiem tysięcy ilustracji naukowych. Ale czy wiesz, że każda ilustracja ma sześć różnych wersji, których możesz użyć?

Capture4

Poza tym można go zmienić i użyć dowolnego koloru.

preview_118328

Jest to ważne narzędzie do tworzenia hierarchii w kreacjach. W abstrakcie graficznym można użyć więcej niż jednej ilustracji, ale ważne jest, aby wiedzieć, co jest głównym obrazem. Aby to wiedzieć, musisz najpierw wiedzieć, jakie jest twoje główne pytanie. Wyjaśniłem to już w innym artykule:

Znaczenie różnych stylów

Bardzo ważne jest dla nas, aby nasi użytkownicy mogli w pełni korzystać z naszych funkcji. W ten sposób Twoja abstrakcja graficzna będzie wyglądać bardzo profesjonalnie i niepowtarzalnie. Oprócz naszych samouczków dostępnych na blogu, mamy kanał youtube z samouczkami wideo i wskazówkami. Możemy obejrzeć filmy o hierarchii, aby lepiej zrozumieć, jak używać ilustracji, aby stworzyć zorganizowany przepływ i przyciągnąć uwagę odbiorców.

https://www.youtube.com/watch?v=vpPH26E3fgQ

Więc jeśli czujesz się gotowy, aby spróbować, możesz zacząć teraz za darmo! Możesz również przesłać nam swoje dzieło, abyśmy mogli zobaczyć, jak nasi użytkownicy korzystają z Mind the Graph.

Wreszcie, zawsze jesteśmy otwarci na kontakt z Tobą! Zachęcamy do kontaktu z nami i przesyłania opinii: contact@mindthegraph.com

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony