Mind the graph to platforma dla majsterkowiczów, która zawiera już wiele ilustracji naukowych dostępnych za darmo. Jednak liczba dziedzin naukowych jest gigantyczna, a zapotrzebowanie na nowe ilustracje naukowe jest stałe. Z tego powodu wciąż otrzymujemy e-maile z prośbami o nowe ilustracje.

Wszyscy użytkownicy mają dostęp do naszej biblioteki ilustracji naukowych i mogą tworzyć z nich niesamowite infografiki. Ponieważ jednak otrzymujemy wiele zapytań o nowe ilustracje, zdecydowaliśmy się zaoferować usługę "na żądanie".ilustracje naukowe

Czym jest "usługa na żądanie"?

Działa to w następujący sposób: jeśli nie znajdziesz ilustracji, której szukasz na naszej platformie, po prostu poproś o nią, a my zrobimy ją dla Ciebie. To bardzo proste.

Minimalny koszt tej usługi wynosi 9 USD/miesiąc lub 5 USD/miesiąc jeśli zarejestrujesz się na 1 rok. Usługa "na żądanie" jest główną różnicą między użytkownikami darmowymi a użytkownikami Premium. Rejestrując się, stajesz się użytkownikiem Premium i możesz Zamów dowolną liczbę ilustracji przy niskich kosztach miesięcznych!

Oto kilka próśb użytkowników Premium, na które już odpowiedzieliśmy:

"Naprawdę uwielbiam mindthegraph! Dwie rzeczy, których teraz brakuje, to długopis insulinowy oraz ilustracja zastrzyku podskórnego u mężczyzn. Byłoby świetnie!"

ilustracje naukowe

 

 

"Czy możesz dodać ikony nożyczek, wstrzykiwacza, zwichnięcia szyjki macicy na szczurze?".

ilustracje naukowe

 

 

"Wielkie dzięki za poprzednie ikony ptaków i pasożytów, które wyglądają bardzo dobrze! Dzisiaj chciałbym poprosić o 3 kolejne gatunki ptaków:
- Turkawka europejska (siedząca i w locie, jeśli to możliwe)
- Perkoz dwuczuby (w locie)
- Kaczka długoogoniasta (samiec i samica)"

ilustracje naukowe

 

 

"Czy mógłbyś przygotować ilustrację dla danio pręgowanego? Zarodek, larwa, dorosła ryba".

ilustracje naukowe

 

Gotowy do rejestracji? Zrób to teraz!

 

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony