Mind the graph je platforma pro kutily, která již nabízí mnoho vědeckých ilustrací zdarma. Počet vědeckých oborů je však obrovský a poptávka po nových vědeckých ilustracích je neustálá. Z tohoto důvodu neustále dostáváme e-maily s žádostí o nové ilustrace.

Všichni uživatelé mají přístup k naší knihovně vědeckých ilustrací a mohou z nich vytvářet úžasné infografiky. Protože však dostáváme velké množství žádostí o nové ilustrace, rozhodli jsme se nabídnout službu "na vyžádání".vědecké ilustrace

Co je to "služba na vyžádání"?

Funguje to takto: pokud na naší platformě nenajdete ilustraci, kterou hledáte, stačí si ji vyžádat a my ji pro vás vytvoříme. Je to jednoduché.

Tato služba má minimální náklady ve výši 9 USD/měsíc nebo 5 USD/měsíc pokud se zaregistrujete na 1 rok. Služba "na vyžádání" je hlavním rozdílem mezi uživateli zdarma a uživateli Premium. Registrací se stanete uživatelem Premium a můžete požádat o libovolný počet ilustrací za nízké měsíční náklady!

Zde jsou některé požadavky uživatelů Premium, na které jsme již reagovali:

"Opravdu miluji mindthegraph! Dvě věci, které mi teď chybí, jsou inzulínové pero a také ilustrace subkutánní injekce u mužů. To by bylo skvělé!"

vědecké ilustrace

 

 

"Mohli byste přidat ikony nůžek, injektoru, krční dislokace na kryse?"

vědecké ilustrace

 

 

"Děkujeme za předchozí ikony ptáků a parazitů, které vypadají velmi dobře! Dnes bych chtěl požádat o další 3 druhy ptáků:
- hrdlička divoká (pokud možno sedící a v letu)
- Bouřňák Wilsonův (v letu)
- Kachna dlouhoocasá (samec a samice)"

vědecké ilustrace

 

 

"Mohl byste připravit ilustraci pro zebřičky? Embryo, larva, dospělá ryba."

vědecké ilustrace

 

Jste připraveni se zaregistrovat? Udělejte to hned!

 

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony