Mind the graph - це DIY-платформа, яка вже має багато наукових ілюстрацій, доступних безкоштовно. Однак кількість наукових галузей величезна, і попит на нові наукові ілюстрації є постійним. З цієї причини ми постійно отримуємо електронні листи з проханням про нові ілюстрації.

Усі користувачі мають доступ до нашої бібліотеки наукових ілюстрацій і можуть створювати з них дивовижні інфографіки. Однак, оскільки ми отримуємо велику кількість запитів на нові ілюстрації, ми вирішили запропонувати послугу "на вимогу".наукові ілюстрації

Що таке "послуга на вимогу"?

Це працює так: якщо ви не знайшли потрібну вам ілюстрацію на нашій платформі, просто надішліть запит, і ми зробимо її для вас. Все дуже просто.

Ця послуга має мінімальну вартість 9 USD/місяць або 5 USD/місяць якщо ви підписуєтесь на 1 рік. Послуга "на вимогу" - це основна відмінність між безкоштовними користувачами та преміум-користувачами. Підписавшись, ви стаєте Преміум-користувачем і можете запитуйте стільки ілюстрацій, скільки хочете за низькою ціною на місяць!

Ось деякі запити преміум-користувачів, на які ми вже відповіли:

"Мені дуже подобається mindthegraph! Дві речі, яких зараз не вистачає - це інсулінова ручка та ілюстрація підшкірної ін'єкції у чоловіків. Це було б чудово!"

наукові ілюстрації

 

 

"Чи не могли б ви додати іконки ножиць, ін'єктора, вивиху шийки матки на щурі?"

наукові ілюстрації

 

 

"Дуже дякую за попередні іконки птахів та паразитів, які виглядають дуже гарно! Сьогодні я хотів би попросити ще 3 види птахів:
- Горлиця європейська (сидяча і, за можливості, в польоті)
- Буревісник Вільсона (в польоті)
- Качка довгохвоста (самець і самка)"

наукові ілюстрації

 

 

"Чи не могли б ви підготувати ілюстрацію до зебрі? Ембріон, личинка, доросла риба".

наукові ілюстрації

 

Готові зареєструватися? Зробіть це зараз.!

 

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони