Bu noktada muhtemelen bildiğiniz gibi, doğru bilimsel illüstrasyonlardan oluşan en büyük kütüphaneye sahibiz. Şu anda sekiz binden fazla bilimsel illüstrasyonumuz var. Peki her illüstrasyonun kullanabileceğiniz altı farklı versiyonu olduğunu biliyor muydunuz?

Capture4

Bunun yanı sıra, değiştirebilir ve istediğiniz rengi kullanabilirsiniz.

preview_118328

Bu, yaratımlarınızda hiyerarşi oluşturmak için önemli bir araçtır. Grafiksel özetinizde birden fazla illüstrasyon kullanabilirsiniz, ancak ana görselinizin ne olduğunu bilmek önemlidir. Bunu bilmek için öncelikle ana sorunuzun ne olduğunu bilmeniz gerekir. Bunu başka bir makalede zaten açıklamıştım:

Farklı stillerin önemi

Kullanıcılarımızın özelliklerimizden en iyi şekilde yararlanabilmeleri bizim için çok önemlidir. Bu şekilde grafiksel özetiniz çok profesyonel ve benzersiz görünecektir. Blogda bulunan eğitimlerimizin yanı sıra, video eğitimleri ve ipuçları içeren bir youtube kanalımız var. Düzenli bir akış oluşturmak ve izleyicilerinizin dikkatini çekmek için illüstrasyonların nasıl kullanılacağını daha iyi anlamak için hiyerarşi hakkındaki videoları izleyebiliriz.

https://www.youtube.com/watch?v=vpPH26E3fgQ

Eğer denemeye hazır hissediyorsanız, şimdi ücretsiz olarak başlayabilirsiniz! Ayrıca, kullanıcılarımızın Mind the Graph'den nasıl keyif aldıklarını görebilmemiz için eserinizi bize gönderebilirsiniz.

Son olarak, sizden haber almaya her zaman açığız! Bize ulaşmaktan ve geri bildirimlerinizi göndermekten çekinmeyin: contact@mindthegraph.com

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar