Kaip tikriausiai žinote, šiuo metu turime didžiausią tikslių mokslinių iliustracijų biblioteką. Dabar turime daugiau nei aštuonis tūkstančius mokslinių iliustracijų. Bet ar žinojote, kad kiekviena iliustracija turi šešias skirtingas versijas, kurias galite naudoti?

Capture4

Be to, galite jį pakeisti ir naudoti norimą spalvą.

peržiūra_118328

Tai svarbus įrankis, padedantis sukurti kūrinių hierarchiją. Grafiniame abstrakte galite naudoti daugiau nei vieną iliustraciją, tačiau svarbu žinoti, koks vaizdas yra pagrindinis. Kad tai sužinotumėte, pirmiausia turite žinoti, koks yra jūsų pagrindinis klausimas. Tai jau paaiškinau kitame straipsnyje:

Skirtingų stilių svarba

Mums labai svarbu, kad naudotojai galėtų naudotis visomis mūsų funkcijomis. Tokiu būdu jūsų grafinis abstraktas atrodys labai profesionaliai ir unikaliai. Be mūsų tinklaraštyje pateikiamų vadovėlių, turime "YouTube" kanalą, kuriame pateikiamos vaizdo pamokos ir patarimai. Galime peržiūrėti vaizdo įrašus apie hierarchiją, kad geriau suprastume, kaip naudoti iliustracijas, kaip sukurti organizuotą srautą ir patraukti auditorijos dėmesį.

https://www.youtube.com/watch?v=vpPH26E3fgQ

Taigi, jei jaučiatės pasiruošę ją išbandyti, galite pradėti dabar nemokamai! Taip pat galite atsiųsti mums savo kūrinį, kad galėtume pamatyti, kaip mūsų naudotojai naudojasi Mind the Graph.

Galiausiai, nors tai ne mažiau svarbu, visada laukiame jūsų laiškų! Nedvejodami susisiekite su mumis ir atsiųskite savo atsiliepimus: contact@mindthegraph.com

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai