Ako už pravdepodobne viete, máme najväčšiu knižnicu presných vedeckých ilustrácií. V súčasnosti máme viac ako osemtisíc vedeckých ilustrácií a couting. Vedeli ste však, že každá ilustrácia má šesť rôznych verzií, ktoré môžete použiť?

Capture4

Okrem toho ho môžete zmeniť a použiť požadovanú farbu.

náhľad_118328

Je to dôležitý nástroj na vytvorenie hierarchie vo vašich výtvoroch. V grafickom abstrakte môžete použiť viac ako jednu ilustráciu, ale je dôležité vedieť, ktorý je váš hlavný obrázok. Aby ste to vedeli, musíte najprv vedieť, čo je vaša hlavná otázka. To som už vysvetlil v inom článku:

Význam rôznych štýlov

Je pre nás veľmi dôležité, aby naši používatelia mohli využívať čo najviac našich funkcií. Takto bude váš grafický abstrakt vyzerať veľmi profesionálne a jedinečne. Okrem našich návodov dostupných na blogu máme aj kanál youtube s videonávodmi a tipmi. Môžeme si pozrieť videá o hierarchii, aby sme lepšie pochopili, ako používať ilustrácie na vytvorenie usporiadaného toku a upútanie pozornosti publika.

https://www.youtube.com/watch?v=vpPH26E3fgQ

Ak sa teda cítite pripravení vyskúšať to, môžete začať teraz zadarmo! Môžete nám tiež poslať svoj výtvor, aby sme videli, ako sa našim používateľom páči Mind the Graph.

V neposlednom rade sme vždy otvorení tomu, aby ste sa nám ozvali! Neváhajte nás kontaktovať a poslať nám svoju spätnú väzbu: contact@mindthegraph.com

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny