Jak již pravděpodobně víte, máme největší knihovnu přesných vědeckých ilustrací. V současné době máme více než osm tisíc vědeckých ilustrací a couting. Ale věděli jste, že každá ilustrace má šest různých verzí, které můžete použít?

Capture4

Kromě toho ji můžete změnit a použít barvu, kterou chcete.

náhled_118328

Jedná se o důležitý nástroj pro vytvoření hierarchie ve vašich výtvorech. V grafickém abstraktu můžete použít více než jednu ilustraci, ale je důležité vědět, co je vaším hlavním obrázkem. Abyste to věděli, musíte nejprve vědět, co je vaší hlavní otázkou. To jsem již vysvětlil v jiném článku:

Význam různých stylů

Je pro nás velmi důležité, aby naši uživatelé mohli využívat co nejvíce našich funkcí. Vaše grafická abstrakce tak bude vypadat velmi profesionálně a jedinečně. Kromě našich návodů, které jsou k dispozici na blogu, máme i kanál na youtube s videonávody a tipy. Můžeme se podívat na videa o hierarchii, abychom lépe pochopili, jak používat ilustrace k vytvoření uspořádaného toku a upoutání pozornosti publika.

https://www.youtube.com/watch?v=vpPH26E3fgQ

Pokud se tedy cítíte připraveni to vyzkoušet, můžete začít zdarma! Můžete nám také poslat svůj výtvor, abychom viděli, jak se našim uživatelům Mind the Graph líbí.

V neposlední řadě jsme vždy připraveni se s vámi spojit! Neváhejte se na nás obrátit a poslat nám svou zpětnou vazbu: contact@mindthegraph.com.

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony