Jei esate nemokamas "Mind the Graph" naudotojas, tikriausiai pastebėjote, kad paskyra yra ribota. Nemokamu naudotoju galite būti tiek laiko, kiek norite, ir mes niekada už tai iš jūsų neimsime jokių mokesčių. Tačiau jei manote, kad jums reikia sukurti sudėtingesnes iliustracijas jūsų vaizdinės abstrakcijos, turėtumėte pereiti prie neribotos ir aukščiausios kokybės paskyros. Kaip abonentas, jūs turite prieigą prie visų mūsų platformos privalumų, kurie pagerins jūsų patirtį ir leis jums kurti labai profesionalias ir gražias figūras. Taigi, kad padėčiau jums šioje kelionėje, atrinkau savo mėgstamiausius privalumus, susijusius su buvimu mind the graph naudotoju:

01. Prašyti naujų iliustracijų

Jau turime biblioteką su tūkstančiais mokslinių iliustracijų, daugiausia gyvybės mokslų ir sveikų. Tačiau kartais jums reikia konkrečių iliustracijų, kurių niekur nerandate, net ir grafike. Jei taip atsitinka, nesijaudinkite! Iliustracijas "pagal užsakymą" darome be jokių papildomų išlaidų. Kiekvieną savaitę pridedame naujų iliustracijų pagal prenumeratorių prašymus. Mūsų savaitinius įdėjimus galite pamatyti šioje pranešimų serijoje: Savaitės mokslinės iliustracijos: Kas jums naujo

"Man labai patinka mindthegraph! Du dalykai, kurių šiuo metu trūksta, yra insulino rašiklis ir poodinės injekcijos vyrams iliustracija. Būtų puiku!"

untitled-creation63235-1024x768 (1)

02. Kurti pristatymus

Komunikacija mokslo srityje - tai ne tik naujų straipsnių rašymas. Turime seminarų pranešimus, vaizdines santraukas, kongresų plakatus ir užsiėmimus. Taigi, turėdami omenyje grafiką, galite kurti pristatymus su neribotu skaidrių skaičiumi ir pristatyti juos tiesiai iš platformos. Parašiau tinklaraščio įrašą, kad geriau paaiškinčiau prezentacijų funkciją ir galite perskaityti čia.

Rui pristatymas

03. Pradėti nuo šablonų

Mes, mokslininkai, nesame dizaineriai. Todėl sunku sukurti gražias ir tikslias vaizdines abstrakcijas. Nors pateikiame visas mokslines iliustracijas, mūsų naudotojams reikia jas sujungti ir sukurti savo pristatymus, o tai padaryti kartais būna sunku. Tačiau prenumeratoriams nereikia pradėti nuo tuščios drobės. Mes taip pat pateikiame daugybę redaguojamų šablonų. Galime peržiūrėti mūsų šablonus čia

rat_abdominal_1280x720

04. Naudokite neribotą skaičių skaičių

Bandomieji naudotojai vienu metu gali naudoti tik 5 iliustracijas, o prenumeratoriai gali kurti sudėtingas figūras ir naudoti visas reikalingas iliustracijas. Jei jums reikia sukurti sudėtingesnę vaizdinę abstrakciją, pavyzdžiui, medžiagų apykaitos kelią, jums puikiai tiks tyrėjo planas.

template_receptors_1280x720 (1)

05. Redaguokite kelis kūrinius vienu metu

Jei esate abonentas ir atšaukiate planą, mums nebereikės mokėti. Tačiau pasibaigus prenumeratos laikotarpiui vėl tapsite bandomuoju naudotoju ir neteksite prieigos prie savo kūrinių. Tik prenumeratoriai vienu metu gali turėti daugiau nei vieną aktyvų kūrinį. Taigi, jei dirbate su dviem ar daugiau projektų, jūsų poreikius atitiks tyrėjo planas.

06. Autorių teisės ir leidimai skelbti

Kaip bandomasis naudotojas privalote cituoti grafiką ir naudoti mūsų vandens ženklą ant savo kūrinių. Jei esate bandomasis naudotojas, vandens ženklas automatiškai pridedamas prie kūrinių. Tačiau kaip prenumeratoriui jums nereikia mūsų cituoti ar naudoti vandens ženklo. Tačiau, žinoma, džiaugsimės, jei mus pacituosite padėkos skiltyje.

Ar jums patiko nauda? Ši paslauga kainuoja mažiausiai 9 USD/mėn. arba 5 USD/mėn. jei užsiregistruosite 1 metams.

get_updated

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai