Ak ste bezplatným používateľom služby Mind the Graph, pravdepodobne ste si všimli, že účet je obmedzený. Bezplatným používateľom môžete byť tak dlho, ako chcete, a nikdy vám za to nebudeme účtovať poplatky. Ak však máte pocit, že potrebujete vytvoriť zložitejšie ilustrácie pre vaše vizuálne abstrakty, mali by ste prejsť na neobmedzené a prémiové konto. Ako predplatiteľ máte prístup ku všetkým výhodám našej platformy, ktoré vám zlepšia vaše skúsenosti a umožnia vám vytvárať veľmi profesionálne a krásne postavy. Aby som vám teda pomohol na tejto ceste, vybral som svoje obľúbené výhody toho, že ste používateľom mind the graph:

01. Vyžiadanie nových ilustrácií

Už máme knižnicu s tisíckami vedeckých ilustrácií, väčšinou z oblasti prírodných vied a zdravej výživy. Niekedy však potrebujete špecifické ilustrácie, ktoré nemôžete nikde nájsť, dokonca ani v mysli graf. Ak sa to stane, nebojte sa! Ilustrácie "na požiadanie" robíme bez ďalších poplatkov. Každý týždeň pridávame nové ilustrácie na základe požiadaviek našich predplatiteľov. Naše týždenné vstupy si môžete pozrieť v tomto seriáli príspevkov: Vedecké ilustrácie týždňa: Čo je pre vás nové

"Veľmi sa mi páči mindthegraph! Dve veci, ktoré mi teraz chýbajú, sú inzulínové pero a ilustrácia subkutánnej injekcie u mužov. To by bolo skvelé!"

untitled-creation63235-1024x768 (1)

02. Vytváranie prezentácií

Komunikácia vo vede nie je len písanie nových článkov. Máme seminárne prezentácie, vizuálne abstrakty, kongresové postery a kurzy. V pamäti grafu teda môžete vytvárať prezentácie s neobmedzeným počtom slajdov a prezentovať ich priamo z platformy. Napísal som blogový príspevok, aby som lepšie vysvetlil funkciu prezentácie a si ho môžete prečítať tu.

Rui-prezentácia

03. Začnite od šablón

Ako vedci nie sme dizajnéri. Preto je ťažké vytvoriť krásne a presné vizuálne abstrakty. Hoci poskytujeme všetky vedecké ilustrácie, naši používatelia ich musia skombinovať a vytvoriť svoje prezentácie, a to môže byť niekedy ťažké. Odberatelia však nemusia začínať od čistého plátna. Poskytujeme vám aj množstvo upraviteľných šablón. Naše šablóny si môžeme pozrieť tu

rat_abdominal_1280x720

04. Používanie neobmedzeného počtu čísel

Skúšobní používatelia môžu naraz použiť len 5 ilustrácií, zatiaľ čo predplatitelia môžu vytvárať zložité obrázky a používať všetky potrebné ilustrácie. Ak potrebujete vytvoriť zložitejší vizuálny abstrakt ako metabolickú dráhu, plán pre výskumníkov bude pre vás ideálny.

template_receptors_1280x720 (1)

05. Úprava viacerých výtvorov súčasne

Ak ste predplatiteľom a zrušíte svoj plán, už nám nebude účtovaný. Po skončení predplatného sa však opäť stanete skúšobným používateľom a stratíte prístup k svojim výtvorom. Iba predplatitelia môžu mať v danom čase viac ako jednu aktívnu tvorbu. Ak teda pracujete na dvoch alebo viacerých projektoch, plán výskumníka bude vyhovovať vašim potrebám.

06. Autorské práva a povolenia na publikovanie

Ako skúšobný používateľ musíte uvádzať graf a používať náš vodoznak na svojich výtvoroch. Vodoznak sa automaticky pridáva do výtvorov, ak ste skúšobným používateľom. Ako predplatiteľ nás však nemusíte citovať ani používať vodoznak. Budeme však, samozrejme, radi, ak nás uvediete v časti s poďakovaním.

Páčili sa vám výhody? Táto služba má minimálne náklady 9 USD/mesiac alebo 5 USD/mesiac ak sa zaregistrujete na 1 rok.

get_updated

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny