Jeśli jesteś darmowym użytkownikiem Mind the GraphPrawdopodobnie zauważyłeś, że konto jest ograniczone. Możesz być darmowym użytkownikiem tak długo, jak chcesz, a my nigdy nie pobierzemy za to opłaty. Jednakże, jeśli czujesz, że potrzebujesz stworzyć więcej złożony ilustracje dla wizualne abstrakcje, powinieneś uaktualnić do nieograniczonego konta premium. Jako subskrybent masz dostęp do wszystkich zalet naszej platformy, aby poprawić swoje wrażenia i umożliwić tworzenie bardzo profesjonalnych i pięknych treści. liczby. Tak więc, aby pomóc ci w tej podróży, wybrałem moje ulubione korzyści z bycia umysłem wykres użytkownik:

01. Żądanie nowych ilustracji

Mamy już bibliotekę z tysiącami naukowy ilustracje, głównie z życia nauka i zdrowe. Czasami jednak potrzebujesz konkretnych ilustracji, których nie możesz nigdzie znaleźć, nawet na wykresie. Jeśli tak się stanie, nie martw się! Wykonujemy ilustracje "na żądanie" bez dodatkowych kosztów. Co tydzień dodajemy nowe ilustracje na podstawie próśb naszych subskrybentów. Możesz zobaczyć nasze cotygodniowe dane wejściowe w tej serii postów: Naukowe ilustracje tygodnia: Co nowego dla Ciebie

"Naprawdę uwielbiam mindthegraph! Dwie rzeczy, których teraz brakuje, to długopis insulinowy oraz ilustracja zastrzyku podskórnego u mężczyzn. Byłoby świetnie!"

untitled-creation63235-1024x768 (1)

02. Tworzenie prezentacji

Komunikacja w nauce to nie tylko pisanie nowych artykułów. Mamy prezentacje seminaryjne, wizualny abstrakty, plakaty kongresowe i zajęcia. Tak więc, mając na uwadze wykres, możesz tworzyć prezentacje z nieograniczoną liczbą slajdów i prezentować je bezpośrednio z platformy. Napisałem post na blogu, aby lepiej wyjaśnić funkcję prezentacji i można przeczytać tutaj.

Prezentacja Rui

03. Zacznij od szablonów

Jako naukowcy nie jesteśmy projektantami. Dlatego trudno jest tworzyć piękne i dokładne wizualne abstrakcje. Chociaż zapewniamy wszystkie ilustracje naukoweNasi użytkownicy muszą je łączyć i tworzyć swoje prezentacje, a czasami może to być trudne. Subskrybenci nie muszą jednak zaczynać od pustego płótna. Zapewniamy również wiele edytowalnych szablonów. Możemy zobaczyć nasze szablony tutaj

rat_abdominal_1280x720

04. Używaj nieograniczonej liczby liczb

Użytkownicy wersji próbnej mogą korzystać tylko z 5 ilustracji naraz, podczas gdy subskrybenci mogą tworzyć złożone figury i korzystać ze wszystkich ilustracji, których potrzebują. Jeśli chcesz stworzyć bardziej złożoną wizualizację streszczenie jako szlak metaboliczny, plan badacza będzie dla Ciebie idealny.

template_receptors_1280x720 (1)

05. Edycja wielu kreacji jednocześnie

Jeśli jesteś subskrybentem i anulujesz swój plan, nie będziemy już pobierać opłat. Jednak po zakończeniu okresu subskrypcji ponownie staniesz się użytkownikiem próbnym i utracisz dostęp do swoich dzieł. Tylko subskrybenci mogą mieć więcej niż jedną aktywną kreację w danym czasie. Tak więc, jeśli pracujesz nad dwoma lub więcej projektami, plan badacza będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

06. Prawa autorskie i zezwolenia na publikację

Jako użytkownik wersji próbnej musisz pamiętać o wykresie i używać naszego znaku wodnego na swoich kreacjach. Znak wodny jest automatycznie dodawany do kreacji, jeśli jesteś użytkownikiem wersji próbnej. Jednak jako subskrybent nie musisz nas cytować ani używać znaku wodnego. Ale oczywiście będziemy szczęśliwi, jeśli zacytujesz nas w sekcji podziękowań.

Czy spodobały Ci się korzyści? Minimalny koszt tej usługi wynosi 9 USD/miesiąc lub 5 USD/miesiąc jeśli zarejestrujesz się na 1 rok.

get_updated

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony