Ar pastebėjote? 2017-ieji bėga vis greičiau ir greičiau. Kadangi jau įžengėme į vasario mėnesį, pateikiame keletą mokslo naujienų, kurias galbūt praleidote:

Išnykę gyvūnai sugrįžta, ar tiesa?

Ar kada nors girdėjote apie Fondas "Long Now? Ši mokslininkų grupė stengiasi sugrąžinti išnykusias gyvūnų rūšis. Tai nėra linksmybės ar žaidimas Dievu. Iš tikrųjų bus atsižvelgiama į tokius kriterijus kaip ekologinė funkcija ir praktiniai dalykai, pavyzdžiui, galimybė gauti audinių su geros kokybės DNR pavyzdžiais. Smalsu sužinoti, kokie gyvūnai pateko į trumpąjį sąrašą? Peržiūrėkite visas pranešimas arba apsilankykite fondo svetainė!

"Revive & Restore" misija - didinti biologinę įvairovę gelbstint nykstančias ir išnykusias rūšis.

Mokslo naujienos: galbūt praleidote akimirksniu

Naujas požiūris į Žemę

Neseniai paleistas Nacionalinės vandenynų ir atmosferos administracijos (NOAA) orų palydovas siunčia nuostabias mūsų planetos nuotraukas. Vaizdai pasižymi iki šiol nematytomis detalėmis. GOES-16 pavadintas palydovas gali tapti ateitimi stebint ir prognozuojant orus.

Palydovas turi du regimosios šviesos kanalus (iš jų sudaryti šiame pranešime matomi vaizdai) ir keturis artimosios infraraudonosios spinduliuotės kanalus (šviesa, kurios beveik nesimato, bet kurią kartais jaučiame kaip šilumą). Taip pat yra 10 kitų infraraudonųjų spindulių kanalų, kuriais galima išskirti "atmosferos skirtumus, pavyzdžiui, debesis, vandens garus, dūmus, ledą ir vulkaninius pelenus", teigia NOAA. - Dave'as Mosheris, Science Alert

Daugiau apie tai čia!

Mokslo naujienos: galbūt praleidote akimirksniu

Atrodo, kad 2017-ieji bus sėkmingi metai, ar nemanote?

Tai buvo tik sausio mėnuo, pažiūrėkime, ką mums atneš kiti mėnesiai. Ir nesijaudinkite: Mind the Graph yra čia, kad jus informuotų! Be mokslo naujienų, taip pat turime naujienų apie mūsų platformą. Jei jų dar nepatikrinote, skaitykite įrašą "Pasirengę 2017 m.? Esame!". Arba spustelėkite toliau pateiktą nuorodą:Mokslo naujienos: galbūt praleidote akimirksniu

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai