Sužavėti ir išlaikyti vaikų ir paauglių dėmesį - nelengva užduotis. Bet jei esate mokytojas, tai jau žinote (labai gerai). Taigi šį įrašą rašau tam, kad padėčiau jums atlikti šią užduotį. Mums, kaip mokytojams, tenka iššūkis paaiškinti gamtamokslinį ugdymą taip, kad jis žadintų smalsumą. Taigi, pažvelkime į tris būdus, kaip tai padaryti.

01. Paaiškinkite, kaip veikia mokslinis metodas

Parodykite, kad jie taip pat gali būti mokslininkai, pasitelkdami smalsumą ir klausimus, užuot pateikę jiems tik konservuotus atsakymus. Be to, pokalbiai apie mokslinį metodą yra puiki kovos su pseudomokslu ir netikromis naujienomis strategija. Juk jie mokslui suteiks daugiau vertės.

mokslinis metodas 2

02. Pateikite jiems "realių užduočių" vertinimą

Vietoj klasikinių egzaminų galite jiems skirti užduotis, pavyzdžiui, sukurti realios problemos sprendimą. Klauskite jų dalykų, kurių jie negali rasti "Google".

03. Naudokite vaizdinius išteklius

Vaizdiniai šaltiniai yra galinga gamtos mokslų mokymo priemonė, nes abstrakčias sąvokas sunkiau suprasti. Mokslinės iliustracijos gali padėti paaiškinti abstrakčias sąvokas arba tokius mažus dalykus kaip molekulės, atomai, ląstelės ar svarstyklės. Be to, jos yra draugiškesnės už realius paveikslėlius, todėl naudokite jas kaip sąjungininką, norėdami parodyti žmogaus anatomiją ar medicinines procedūras.

DNR skalė

Jei norite apie tai paskaityti daugiau, peržiūrėkite šiuos įrašus:

Visos šios infografikos buvo sukurtos naudojant internetinę platformą Mind the Graph, skirtą mokslininkams, mokytojams ir mokiniams. Turime daugiau nei aštuonis tūkstančius mokslinių iliustracijų. Jei dar nesate "mind the graph" naudotojas, dabar galite išbandyti nemokamai:

nepamirškite grafiko mokslinių iliustracijų

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai