Ar kada nors girdėjote apie "LabCollector"? "LabCollector" gali gerokai palengvinti jūsų, kaip tyrėjo, gyvenimą, pakeisti tyrėjo gyvenimo būdą ir pakelti jūsų laboratorinius užrašus bei dokumentus į kitą lygį! 

Išlaisvinkite mokslinių plakatų galią su "LabCollector" ir Mind the Graph!

Bet kuris tyrėjas žino, koks netvarkingas gali būti mūsų kompiuteris, kuriame kaupiami visi duomenys ir eskizai. Galbūt esate labai organizuotas tyrėjas, bet ne visi tokie yra.

Ši "maža" netvarka yra tokia įprasta, kad mes jau įpratome gaišti laiką šiai duomenų netvarkai. Niekada nesusimąstome, kad gyvenimas būtų lengvesnis, jei turėtume tinkamą įrankį dalykams tvarkyti.

Štai tada ir įsijungia "LabCollector"!

Apie "LabCollector

"LabCollector" yra "viskas viename" laboratorijų valdymo platforma, kuri suteikia jums lengvai prieinamą inventorių, kuriuo galite dalytis su bet kuriuo asmeniu. Be to, visą informaciją galima ieškoti ir lengvai spausdinti ar eksportuoti. Šis įrankis dar labiau pagerins bendravimą ir bendradarbiavimą tarp jūsų laboratorijos kolegų, be to, jūs visi mažiau laiko skirsite įprastinėms užduotims, o daugiau - mokslui.

Be to, naudodamiesi "LabCollector" galite turėti savo elektroninį laboratorinį sąsiuvinį (ELN).

"Lab Collector" elektroninis laboratorijos užrašų sąsiuvinis, arba ELN, leidžia ieškoti ir dokumentuoti eksperimentus, kad laboratorijos vadovai galėtų efektyviau valdyti ir sekti laboratorijoje vykdomus projektus, kurie yra prieinami internete ir kuriais dalijasi kolegos.

Galėsite anotuoti savo eksperimentus ir kurti bendrą bendrų išteklių, pavyzdžiui, eksperimentų, protokolų, reagentų ir reikmenų, ląstelių linijų, pradmenų ir kt., tinklą. Naudodamiesi "LabCollector" galite sujungti savo mėginius, reagentus, ląstelių linijas, pradmenis jų eksperimentų kontekste naudodami ELN. 

Koks svajonių įrankis, a? Ir tai dar ne pati geriausia dalis!

Mind the Graph ir "LabCollector" partnerystė išsivystė!

"LabCollector" naudotojai jau turi prieigą prie Mind the Graph platformos "LabCollector" darbo erdvėje, tačiau dabar jie taip pat gali pasiekti ir naudoti įrankį Plakatų kūrėjas tiesiai iš "Lab Collector" elektroninio laboratorinio sąsiuvinio!

Plakatų kūrimo puslapis
Spustelėkite paveikslėlį, kad galėtumėte naudotis priemone "Poster Maker".

Mind the Graph naujas įrankis, Plakatų kūrėjas

"Poster Maker" yra naujas įrankis, kurį sukūrė Mind the Graph komanda, siekdama padėti mokslininkams be jokių pastangų kurti gražius mokslinius plakatus. 

Ši nauja įrankio technologija, skirta paimti informaciją tiesiai iš jūsų paskelbto dokumento ir sukurti tinkamą plakato maketą pagal jūsų dokumento turinį, parinks tekstinį turinį. Vis dėlto ji taip pat sutvarkys tekstą ir paveikslėlius ir viską užpildys į gražų maketą, taupydama jūsų laiką.

Jei norite sužinoti daugiau, peržiūrėkite šiuos kitus tinklaraščio įrašus!

Kurkite gražius mokslinius plakatus su Plakatų kūrėju,

ir

Moksliniai plakatai - viskas, ką reikia žinoti, kad jie būtų puikūs! (plius nemokamas įrankis).

Rasite viską, ką reikia žinoti apie plakatų kūrėją.

Turėdami visus šiuos nuostabius įrankius, "LabCollector" ir "Poster Maker", tikrai galėsite kurti:

  • Eksperimentų protokolus paaiškinantys grafikai
  • Moksliniai plakatai ir mokslinės figūros, skirtos jūsų tiriamajam darbui.
  • Skaidrės pristatymai 
  • Grafinės mokslinių tyrimų darbo santraukos
  • daug daugiau.

Kadangi sprendimai priimami remiantis laboratorine informacija, organizuota ir patikima sistema, kuri tarnautų kaip laboratorinės informacijos saugykla, yra svarbi priimant kasdienius sprendimus. Tai gali turėti didžiulę įtaką jūsų tiriamajam darbui! 

"LabCollector" ir "Mind the Graph" kartu siekia palengvinti ir pagerinti jūsų gyvenimą. Ką pasakytumėte apie galimybę pradėti naudotis "LabCollector" jau dabar? 

Spustelėkite ČIA eiti į "LabCollector" svetainę. 

"Mind the Graph" visuomet ieškome naujų ir novatoriškų sprendimų, o naujos nuostabios partnerystės yra puikus būdas tai pasiekti!

Atsiranda naujų partnerysčių. Sekite naujienas!

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai