Ви коли-небудь чули про LabCollector? LabCollector може значно полегшити ваше життя як дослідника, змінити стиль життя дослідника і вивести ваші лабораторні нотатки та документи на новий рівень! 

Розкрийте потенціал наукових постерів за допомогою LabCollector та Mind the Graph!

Будь-який дослідник знає, наскільки безладним може стати наш комп'ютер з усіма даними та ескізами, які ми накопичуємо. Ви можете бути дуже організованим дослідником, але не всі такі.

Цей "маленький" безлад настільки поширений, що ми звикли витрачати свій час на весь цей безлад з даними. Ми ніколи не замислюємося над тим, наскільки легше було б жити, якби у нас був правильний інструмент для впорядкування речей.

І тоді в справу вступає LabCollector!

Про LabCollector

LabCollector - це універсальна платформа для управління лабораторією, яка надає вам легкодоступну інвентаризацію, якою ви можете поділитися з будь-ким. Вся інформація доступна для пошуку, її легко роздрукувати або експортувати. Цей інструмент зробить спілкування та співпрацю між вашими колегами по лабораторії ще кращою, до того ж ви витрачатимете менше часу на рутинні завдання і більше - на науку.

Крім того, використовуючи LabCollector, ви можете мати власний електронний лабораторний блокнот (ELN).

Електронний лабораторний блокнот Lab Collector, або ELN, дозволяє шукати і документувати експерименти, щоб керівники лабораторій могли більш ефективно керувати і стежити за поточними проектами в лабораторії, які доступні в Інтернеті і поширюються серед колег.

Ви зможете коментувати свої експерименти і створювати спільну мережу спільних ресурсів, таких як експерименти, протоколи, реактиви та витратні матеріали, клітинні лінії, праймери тощо. За допомогою LabCollector ви можете пов'язувати ваші зразки, реагенти, клітинні лінії, праймери в їх експериментальному контексті за допомогою ELN. 

Що за інструмент мрії, а? І це ще не все!

Партнерство Mind the Graph та LabCollector розвивається!

Користувачі LabCollector вже мають доступ до платформи Mind the Graph в робочому просторі LabCollector, але тепер вони також можуть отримати доступ і використовувати цей інструмент Poster Maker безпосередньо з електронного лабораторного блокнота Lab Collector!

Сторінка Poster Maker
Натисніть на зображення, щоб отримати доступ до інструменту Poster Maker.

Mind the Graph новий інструмент, Poster Maker

Poster Maker - це новий інструмент, створений командою Mind the Graph з метою допомогти вченим створювати красиві наукові плакати без особливих зусиль. 

Цей новий інструмент, розроблений для отримання інформації безпосередньо з опублікованої статті та створення правильного макету плаката на основі вмісту статті, виділить текстовий контент, а також упорядкує його та створить красивий макет. Водночас вона впорядкує текст і зображення та створить гарний макет, заощаджуючи ваш час.

Щоб дізнатися більше, перегляньте інші публікації блогу!

Створюйте красиві наукові плакати за допомогою Poster Maker,

і

Наукові плакати - все, що вам потрібно знати, щоб зробити їх чудовими! (Плюс безкоштовний інструмент).

Тут ви знайдете все, що вам потрібно знати про Poster Maker.

З усіма цими дивовижними інструментами, LabCollector і Poster Maker, ви точно зможете творити:

  • Графіки для пояснення протоколів ваших експериментів
  • Наукові плакати та наукові діячі для вашої дослідницької роботи
  • Слайди презентацій 
  • Графічні реферати для вашої наукової роботи
  • набагато більше.

Оскільки рішення приймаються на основі лабораторної інформації, наявність організованої та надійної системи, яка слугує сховищем лабораторної інформації, важлива для прийняття щоденних рішень. Це може мати величезний вплив на вашу дослідницьку роботу, назавжди! 

LabCollector і Mind the Graph разом роблять ваше життя простішим і кращим. Як щодо того, щоб розпочати роботу з LabCollector прямо зараз? 

Клац! ТУТ щоб перейти на сайт LabCollector. 

У Mind the Graph ми завжди шукаємо нові та інноваційні рішення, і нові дивовижні партнерства - чудовий спосіб досягти цього!

На черзі нові партнерства. Слідкуйте за новинами!

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони