LabCollector'ı hiç duydunuz mu? LabCollector bir araştırmacı olarak hayatınızı çok daha kolaylaştırabilir, araştırmacı yaşam tarzınızı değiştirebilir ve laboratuvar notlarınızı ve belgelerinizi bir üst seviyeye taşıyabilir! 

LabCollector ve Mind the Graph ile bilimsel posterlerin gücünü ortaya çıkarın!

Her araştırmacı, bilgisayarımızın yığdığımız tüm veriler ve çizimlerle ne kadar dağınık olabileceğini bilir. Siz çok düzenli bir araştırmacı olabilirsiniz ama herkes öyle değildir.

Bu "küçük" karmaşa o kadar yaygın ki, tüm bu veri karmaşasıyla zamanımızı boşa harcamaya alıştık. İşleri düzenlemek için doğru araçla hayatın nasıl daha kolay olacağını düşünmeyi asla bırakmıyoruz.

İşte o zaman LabCollector devreye giriyor!

LabCollector Hakkında

LabCollector, herkesle paylaşabileceğiniz hazır bir envanter sunan hepsi bir arada bir laboratuvar yönetim platformudur. Ayrıca tüm bilgiler aranabilir ve yazdırılması ya da dışa aktarılması kolaydır. Bu araç, laboratuvar arkadaşlarınız arasındaki iletişimi ve işbirliğini daha da iyi hale getirecek, ayrıca hepiniz rutin görevlere daha az, bilime daha fazla zaman ayıracaksınız.

Ayrıca, LabCollector kullanarak kendi Elektronik Laboratuvar Defterinize (ELN) sahip olabilirsiniz.

Lab Collector Electronic Lab Notebook veya ELN, deneyleri aramanıza ve belgelemenize olanak tanır; böylece laboratuvar yöneticileri, çevrimiçi olarak erişilebilen ve meslektaşlar arasında paylaşılabilen laboratuvardaki mevcut projeleri daha verimli bir şekilde yönetebilir ve takip edebilir.

Deneylerinize açıklama ekleyebilecek ve deneyler, protokoller, reaktifler ve malzemeler, hücre hatları, primerler vb. gibi paylaşılan kaynaklardan oluşan işbirlikçi bir ağ oluşturabileceksiniz. LabCollector ile numunelerinizi, reaktiflerinizi, hücre hatlarınızı, primerlerinizi ELN kullanarak deneysel bağlamlarında bağlayabilirsiniz. 

Ne rüya gibi bir alet, değil mi? Ve bu en iyi kısmı bile değil!

Mind the Graph ve LabCollector ortaklığı gelişti!

LabCollector kullanıcıları LabCollector çalışma alanı içinde Mind the Graph'nin platformuna zaten erişebiliyorlar, ancak artık araca da erişebilir ve kullanabilirler Poster Maker doğrudan Lab Collector Elektronik Laboratuvar Defteri'nden!

Poster Oluşturucu sayfası
Poster Oluşturucu aracına erişmek için resmin üzerine tıklayın.

Mind the Graph yeni aracı, Poster Oluşturucu

Poster Oluşturucu, Mind the Graph ekibi tarafından bilim insanlarının hiç çaba harcamadan güzel bilimsel posterler oluşturmalarına yardımcı olmak amacıyla oluşturulan yeni bir araçtır. 

Bilgileri doğrudan yayınlanmış makalenizden almak ve makalenizin içeriğine göre posteriniz için doğru düzeni oluşturmak üzere tasarlanan bu yeni araç teknolojisi, metin içeriğini seçecektir. Ayrıca metin ve görselleri düzenleyerek her şeyi güzel bir mizanpajla dolduracak ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Daha fazlasını öğrenmek için bu diğer blog yazılarına göz atın!

Poster Maker ile Güzel Bilimsel Posterler Oluşturun,

ve

Bilimsel Posterler - Harika Olması İçin Bilmeniz Gereken Her Şey! (Artı, Ücretsiz Bir Araç).

Poster Oluşturucu hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız.

Tüm bu harika araçlarla, LabCollector ve Poster Maker, kesinlikle yaratabileceksiniz:

  • Deney protokollerinizi açıklamak için grafikler
  • Araştırma çalışmalarınız için bilimsel posterler ve bilim figürleri
  • Slayt sunumları 
  • Araştırma makaleniz için grafik özetler
  • çok daha fazlası.

Kararlar laboratuvar bilgilerine dayalı olarak alındığından, laboratuvar bilgi deponuz olarak hizmet verecek düzenli ve güvenilir bir sisteme sahip olmak günlük kararlarınız için önemlidir. Bunun araştırma çalışmalarınız üzerinde büyük bir etkisi olabilir! 

LabCollector ve Mind the Graph, hayatınızı daha kolay ve daha iyi hale getirmek için bir araya geldi. LabCollector deneyiminize hemen şimdi başlamaya ne dersiniz? 

Tıklayın İŞTE LabCollector web sitesine gitmek için. 

Mind the Graph'de her zaman yeni ve yenilikçi çözümler arıyoruz ve yeni şaşırtıcı ortaklıklar bunu başarmanın harika bir yolu!

Yeni ortaklıklar geliyor. Bizi izlemeye devam edin!

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar