Vienas iš labiausiai šiuo metu populiarių žodžių yra "tarpdiscipliniškumas". Kuo sparčiau sukasi pasaulis, tuo daugiau reikia išmokti ir susieti įvairią informaciją. Dėl to atsiranda naujų studijų krypčių ir, žinoma, būsimų karjerų.

Kalbant apie mokslą, galima paminėti bent vieną naują sąsają - mokslinę informaciją ir komunikaciją. Ši sąsaja veda į būsimą karjerą mokslo srityje.

Kai kurie mokslininkai jau keičia savo dienas laboratorijoje į kūrybiškesnį gyvenimo būdą.

Būsimoji karjera mokslo srityje
Gil Costa

Gil Costa yra baigusi biologijos studijas, apgynusi neurologijos mokslų daktaro laipsnį ir dirba mokslinės komunikacijos dizainere. Šiuo metu Gilas yra atsakingas už Champalimaud fondo mokslinės komunikacijos dizainą, kuriame jis rūpinasi visa mokslinių straipsnių grafika ir dizainu. Jo uždavinys - perduoti mokslo žinias ir padėti bendrauti mokslininkams.

Kaip mokslinės komunikacijos dizaineris Gilas padeda mokslininkams išgauti duomenis iš jų išvadų ir paversti juos paveikslu. Džilas sako, kad jam pačiam reikia atlikti šiek tiek tyrimų, nuolat atnaujinti informaciją ir ieškoti nuorodų, kad tinkamai suprastų, ko mokslininkai siekia dirbdami kartu. Be to, jis turi būti kūrybingas ir atviras grįžtamajai informacijai, kad sukurtų geriausią meno kūrinį.

Daugelis mokslininkų jau suprato, kad reikia dirbti su mokslo komunikacija. Kaip ir Džilas, bet kuris mokslininkas, kuriam įdomu tyrinėti naujas sritis, gali išbandyti naują karjerą.

Jei vis dar bandote suprasti, kaip veikia mokslinė komunikacija, perskaitykite šiuos straipsnius:

"Mind the Graph" taip pat deriname mokslą ir komunikaciją. Svarbu, kad mokslininkai būtų savarankiški, nes mes esame geriausi žmonės, galintys savo tyrimus paversti skaičiais ar grafika.

Ko laukiate? Ženkite pirmąjį žingsnį ir pasirinkite vieną iš būsimų karjeros krypčių mokslo srityje.

Būsimoji karjera mokslo srityje

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai