Sveiki! Turime jums naujų mokslinių iliustracijų! Kiekvieną penktadienį rodome, ką naujo galima sužinoti apie proto grafiką, todėl naujienas galite pasekti mūsų tinklaraštyje. Be šių iliustracijų, mūsų platformoje jau yra daugiau nei aštuoni tūkstančiai kitų.

 

Naujos mokslinės iliustracijos

Euproctis chrysorrhoea

Aka rudoji uodeguotoji kandis, kilęs iš Europos, Azijos ir šiaurinės Afrikos dalies. Per metus susiformuoja viena rudoji uodeguotoji kandis. Ji turi keturias gyvenimo stadijas: kiaušinėlio, lervos, lėliukės ir suaugėlio. Jau turime lervų iliustracijų, tačiau šią savaitę pridėjome suaugėlio formą.

mokslinės_iliustracijos_euproctis_chrysorrhoea_zoology_mind_the_graph

Nobelio premijos laureatai 

Tomas Lindahlis, Paulas Modrichas ir Azizas Sancaras 2015 m. kartu laimėjo Nobelio chemijos premiją "už mechanistinius DNR taisymo tyrimus". Turime ir kitų mokslininkų iliustracijų, kaip seras Aleksandras Flemingas.

mokslinės_iliustracijos_Nobelio_premijos_laimėtojai_mind_the_graph

Vynuogės

Ar kada nors girdėjote apie enologiją? Tai mokslas ir studijos apie vyną ir vyndarystę; skiriasi nuo vynuogininkystės - žemės ūkio veiklos, susijusios su vynuogių auginimu ir derliaus nuėmimu. Taigi, jei esate enologas ar tiesiog vyno mėgėjas, peržiūrėkite visą mūsų enologijos kategoriją.

Vyno_grūdų_mokslinės_iliustracijos_mind_the_graph

Žemės ir Mėnulio užtemimas

Mėnulio užtemimas įvyksta, kai Mėnulis pereina tiesiai už Žemės ir patenka į jos šešėlį. Tačiau tai gali įvykti tik tada, kai Saulė, Žemė ir Mėnulis yra tikslioje arba labai artimoje linijoje, o Žemė yra tarp jų. Kita vertus, Saulės užtemimas įvyksta, kai Mėnulis pereina priešais Saulę.


mokslinės_iliustracijos_geologija_užtemimas_mėnulis_žemė_mintis_grafikas

Vabzdžiai

Coccinellidae yra plačiai paplitusi mažų vabalų, vadinamų boružėlėmis, šeima. Tačiau entomologai mieliau renkasi pavadinimus boružėlės arba boružėlės, nes šie vabzdžiai nepriskiriami tikriesiems vabalams.

coccinellidae_ant_insects_mind_the_graph

Warthog 

Paprastoji kiaunė (angl.Phacochoerus africanus) - laukinė kiaulinių šeimos (Suidae) kiaulė, gyvenanti pievose, savanose ir miškuose Afrikoje į pietus nuo Sacharos.

warthlog_zoology_mind_the_graph

 

Mastinės ląstelės

Tai imuninės ir neuroimuninės sistemos dalis. Jie atlieka svarbų vaidmenį alergijos ir anafilaksijos kelyje. Tačiau putliosios ląstelės taip pat atlieka svarbų apsauginį vaidmenį. Jos dalyvauja angiogenezėje, imuninėje tolerancijoje, gynyboje nuo patogenų ir kraujo ir smegenų barjero funkcijoje.

Mast_cell_mind_the_graph

 

Kaip galiu naudoti šias iliustracijas savo leidiniuose?

Taip. Mind the Graph yra internetinė platforma, leidžianti mokslininkams kurti patrauklius mokslinius pristatymus, grafines santraukas, infografikus ir kt. Be mokslinių iliustracijų bibliotekos, galite naudoti tekstą, diagramas, piktogramas ir įkelti savo nuotraukas, kad sukurtumėte išbaigtą pristatymą. Programą galite išbandyti nemokamai arba atnaujinti, kad galėtumėte naudotis neribotomis funkcijomis. Be to, mūsų iliustracijos kuriamos pagal prenumeratorių prašymus. Taigi, jei nerandate reikiamos, galite jos paprašyti be papildomų išlaidų.

nepamirškite grafiko mokslinių iliustracijų

 

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai