Sveiki. Ar esate pasiruošę pamatyti geriausias savaitės mokslines iliustracijas? Kaip žinote, kiekvieną savaitę pridedame iliustracijas, kurios tampa prieinamos grafiko naudotojams (įskaitant nemokamus naudotojus). Jei jos jums patiko, galite jas išsaugoti savo asmeninėje bibliotekoje, kad būtų pasiekiamos vos vienu spustelėjimu. Geriausias savaitės mokslines iliustracijas taip pat skelbiame savo tinklaraštyje, kad būtumėte nuolat informuojami.

Be to, jei praleidote iliustraciją, galite kreiptis į mus. 

Laboratorinė įranga:

Turime visą kategoriją su laboratorinės įrangos iliustracijomis. Toliau pateiktos iliustracijos yra paskutinės, kurias pridėjome, tačiau visas jas galite peržiūrėti, jei norite peržiūrėti grafiką:

equipment_scientifc_illustrations

Akušerinės procedūros ir cezario pjūvis

Taip pat papildėme naujas iliustracijas savo ginekologijos ir pediatrijos kategorijose.

akušerinės procedūros

Endomycorrizhae

Jau turime ektomikorizių iliustracijų. Taigi dabar sukūrėme iliustracijas, kurios parodys šių dviejų simbiozės procesų skirtumus. Skirtingai nei ektomikorizės, kurios sudaro hifų sistemą, augančią aplink šaknies ląsteles, endomikorizių hifai ne tik auga augalo šaknies viduje, bet ir prasiskverbia pro šaknies ląstelių sieneles bei įsiterpia į ląstelių membraną. Taip grybai ir augalas užmezga invazinius simbiotinius santykius. Ther mikorizių iliustracijas galite peržiūrėti čia.

endomycorrhizae_scientifc_illustrations

Liūto veidas

Naujasis filmas "Liūtas karalius" sulaukė sėkmės visame pasaulyje. Todėl pajutome įkvėpimą sukurti naują iliustraciją:

lion_scientifc_illustrations

Moliuskai

Šios gražios kriauklės priklauso moliuskams Murex, Pterynotus, Chicoreus ir Homalocantha.

mollusk_scientifc_illustrations

Vazektomija

Jau turime žmogaus vyrų reprodukcinės sistemos iliustracijų, tačiau dabar yra ir konkrečių iliustracijų apie vazektomiją - chirurginę vyrų sterilizacijos arba nuolatinės kontracepcijos procedūrą.

vazektomija_scientifc_iliustracijos

Dantų anatomija

Naujos odontologijos iliustracijos. Dabar galite išsamiai pamatyti dantų inervaciją.

tooth_scientifc_illustrations

Šokoladinis pyragas

Šis šokoladinis pyragas priklauso mitybos kategorijai. Ir, tiesą sakant, dėl akivaizdžių priežasčių tai yra mano mėgstamiausia savaitės iliustracija. Deja, ją galite tik įsivaizduoti, bet nekenčiate manęs. Jei jautėtės taip pat, ši nuoroda bus naudinga. 

Šokoladinis_tortas_mokslinės_iliustracijos

Ar galiu naudoti šias iliustracijas savo leidiniuose?

Taip. "Mind the graph" yra internetinė "pasidaryk pats" platforma, leidžianti mokslininkams patiems kurti grafines santraukas, pristatymus ir infografikus. Iš tiesų turime didžiausią mokslinių iliustracijų biblioteką internete. Pirmiausia galite susikurti nemokamą paskyrą ir pradėti kurti savo paveikslėlius. Taigi, naudodamiesi proto grafiku, galite išsirinkti jums tinkamiausias mokslines iliustracijas ir sujungti jas į savo grafinę santrauką. Nemokamu naudotoju galite likti tiek laiko, kiek norite. Tačiau jei norite turėti prieigą prie visų funkcijų. galite pereiti prie neribotos paskyros.

nepamirškite grafiko mokslinių iliustracijų

 

 

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai