Priimkite save, artėja savaitgalis! Vėl penktadienis ir mes laukiame savaitgalio. Bet pirmiausia pažiūrėkime savaitės ataskaitą. Kaip žinote, kiekvieną savaitę Mind the Graph pridedame naujų mokslinių iliustracijų. Dabar mūsų bibliotekoje yra daugiau kaip aštuoni tūkstančiai mokslinių iliustracijų, kuriomis gali naudotis visi proto grafiko naudotojai (įskaitant nemokamus naudotojus).

Tačiau žinote, kad nėra lengva suspėti su tūkstančiais iliustracijų. Todėl kas savaitę skelbiame ataskaitas, kuriose pateikiame naujienas. Be to, galite susikurti jums pritaikytą biblioteką ir laikyti mėgstamas iliustracijas vienu spustelėjimu.

Naujos iliustracijos

Askorbo rūgštis

arba Vitamino C. PubchemAskorbo rūgštis yra natūralus vandenyje tirpus vitaminas (vitaminas C). Askorbo rūgštis yra stiprus reduktorius ir antioksidantas, veikiantis kovojant su bakterinėmis infekcijomis, detoksikuojančiose reakcijose ir formuojantis kolagenui skaiduliniame audinyje, dantyse, kauluose, jungiamajame audinyje, odoje ir kapiliaruose. Vitamino C yra citrusiniuose ir kituose vaisiuose bei daržovėse, tačiau žmogus negali jo pasigaminti ar sukaupti, todėl jis turi būti gaunamas su maistu. 

askorbo rūgštis_mind_the_graph

Nugaros smegenys

Galvos ir nugaros smegenys sudaro centrinę nervų sistemą (CNS). Šias iliustracijas galite sujungti su kitomis iliustracijomis, esančiomis proto diagramoje, kad parodytumėte visą CNS. Čia galite pamatyti daugiau neurologijos iliustracijų. 

nugaros smegenų_neuronai_mind_the_graph

Bambuko

Bambukai yra visžaliai daugiamečiai žydintys augalai. Jie priklauso Poaceae šeimos žolinių augalų grupei. Palyginti su miško medžiais, bambukai auga greitai. Bambukų plantacijas galima lengvai nuimti derlių per trumpesnį laikotarpį nei medžių plantacijas.

bamboo_botany_mind_the_graph

Mokslinės iliustracijos yra galinga mokslo komunikacijos priemonė. Jos gali parodyti detales ir abstrakčias sąvokas. Be to, tai būdas sušvelninti medicininių / chirurginių procedūrų nuotraukų poveikį. Peržiūrėkite mūsų naujas medicinines iliustracijas:

 

Medicininiai simptomai: Kosulys

Galvoje grafike rasite "medicininių simptomų" kategoriją su šimtais iliustracijų. Šią savaitę pridėjome šias dvi iliustracijas, kad galėtumėte jas sujungti ir paaiškinti medicininius simptomus savo pacientams, mokiniams ar skaitytojams.

medicininiai_simptomai_mind_the_graph

 

Gimdos kaklelis 

Gimdos kaklelis yra apatinė gimdos dalis moters reprodukcinėje sistemoje. Svarbu reguliariai lankytis pas gydytoją ir tikrintis, kad išvengtumėte kelių ligų, pavyzdžiui, gimdos kaklelio vėžio.

gimdos_gimdos_vėžys_mind_the_graph

Skrandžio šuntavimas

Tai chirurginė procedūra, kurios metu skrandis padalijamas į mažą viršutinį maišelį ir daug didesnį apatinį "liekanų" maišelį, o tada plonoji žarna pertvarkoma taip, kad būtų sujungta su abiem maišeliais. Operacija skiriama liguistam nutukimui ir kitoms sveikatos būklėms gydyti. Jau turime kitų skrandžio apylankos operacijos iliustracijų, o dabar pridėjome dar dvi, kuriose pavaizduota virškinimo sistema:

Skrandžio šuntavimo operacija_mind_the_graph

Kaip naudoti "Mind the graph" savo publikacijose?

Naudodamiesi Mind the Graph galite nemokamai gauti prieigą prie tūkstančių mokslinių iliustracijų. Be to, nemokamu planu galite naudotis tiek laiko, kiek norite. Tačiau kaip nemokamas naudotojas privalote cituoti Mind the Graph ir savo kūriniuose išsaugoti vandens ženklą. Jei nenorite naudoti vandenženklio, už kelis dolerius galite atnaujinti planą. Susbcription taip pat suteikia neribotas funkcijas!

Be to, dauguma mūsų iliustracijų sukurtos pagal prenumeratorių prašymus. Taigi, jei pasigendate kokių nors iliustracijų, galite paprašyti jų nemokamai. Nuostabu, tiesa? Aukščiausios kokybės planas turi neribotas funkcijas. Taigi, jei dar nesate prenumeratorius, galite pradėti jau šiandien:

nepamirškite grafiko mokslinių iliustracijų

 

 

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai