Бути дослідником нелегко. Ви повинні бути цілеспрямованими та стійкими стикатися з щоденними викликами. Тому ми вирішили трохи допомогти і представити "8 порад для покращення ваших досліджень"

1. Поставте гарне запитання

Перш ніж думати про гроші або обсяг проекту, витратьте час на питання, на яке ви хочете відповісти своїм дослідженням. Ваше запитання допоможе вам орієнтуватися, коли все буде в тумані. А повірте мені, це буде туман.

8 порад, як покращити ваше дослідження

2. Багато читати

Коли вам здасться, що ви прочитали достатньо, подвойте. Наукові роботи публікуються щодня. Переконайтеся, що ви знаєте про нові тенденції у вашій науковій галузі та залишайтеся в курсі подій.

3. Знати, куди ти йдеш

Подумайте про процес створення проекту та його реалізації. Витратьте час на планування вашого наступного кроку і обміркуйте можливі результати. Якщо ви знаєте, до чого хочете дійти у своєму дослідженні, вам буде набагато легше знайти шлях.

4. Поцікавтеся думкою інших дослідників

Peer view відмирає. Натомість препринти стають дедалі популярнішими. Зробіть своє дослідження доступним для інших науковців та отримайте поради, що можна покращити. Ви закінчите своє дослідження набагато більш обґрунтованим і готовим до публікації в хорошому журналі.

8 порад, як покращити ваше дослідження

5. Думайте як сторонній спостерігач

Нефахівці та найкращі дослідники у вашій галузі мають дещо спільне: вони не будуть цікавитися вашими дослідженнями, якщо вони не будуть зрозумілими та актуальними для них. Покажіть, що ви володієте своїми результатами і знаєте, як представити їх у простий і організований спосіб. Інфографіка та графічні абстракції є чудовим інструментом для цього.

6. Навчіться продавати свої роботи

Так, ми всі хочемо публікуватися. Однак щодня публікується купа хороших досліджень, про які ніхто не чує. Використовуйте канали для поширення ваших досліджень, такі як соціальні мережі та конференції. Нові технології - це ключ до поширення вашого слова, тож використовуйте їх з розумом!

8 порад, як покращити ваше дослідження

7. Негативні результати - це теж результати

Навчіться читати свої результати. Незалежно від того, негативні вони чи позитивні, інтерпретуйте їх і розумійте, про що вони вам говорять. Іноді "неправильний напрямок" може показати вам нову точку зору.

8. Не намагайтеся написати всю роботу за один день

Щоб навчитися писати наукову роботу, потрібен час. Використовуйте перший проект, який ви написали, як щось для розвитку. Після того, як ви все записали, зробіть глибокий вдих і паузу. Повернувшись до своєї роботи, ви зможете знайти пропущені помилки.

Академічне середовище приносить багато викликів. Пошук нових інструментів щоб допомогти вам покращити ваші дослідження - це завжди гарна ідея. Тож будьте допитливими та сміливими!8 порад, як покращити ваше дослідження

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони