Враховуючи кількість нових досліджень, що публікуються щодня, досить складно знаходити актуальні дослідження щоразу, коли вони нам потрібні. Однак, на допомогу приходять технології. Перший крок - це якось використати технології для впорядкування наявного контенту.

Підписатись на розсилку електронною поштою про нові дослідження або інформаційні бюлетені журналів може допомогти. Але якщо ви хочете мати кращий контроль над відповідними дослідженнями, доступними в Інтернеті, є кілька дуже корисних інструментів.

Оповіщення Google для науковців про релевантні дослідження

Одним з найкращих наукових інструментів є Вчений Google. Scholar Google не тільки допомагає нам знаходити наукові статті, які ми шукаємо, але також має набір опцій для оптимізації цього пошуку.

Поради, як бути в курсі актуальних досліджень

Для початку у нас є опція сповіщення. Використовуючи оповіщення, ви будете отримувати сповіщення щоразу, коли буде опубліковано дослідження, яке вас цікавить. Ви можете налаштувати сповіщення за ключовими словами, але переконайтеся, що ви вибрали розумні слова. Google зазвичай працює зі словами з заголовків та анотацій, тому для початку варто подумати про слова, характерні для вашої галузі, в якій ви вивчаєте.

Поради, як бути в курсі актуальних досліджень

Слідкуйте за авторами, яких ви бажаєте

Scholar Google також дає вам можливість стежити за авторами, які вас цікавлять. Нові статті або цитування, ви можете бути в курсі всього, що стосується обраного вами автора. Однак, переконайтеся, що профіль автора існує в Google Scholar - це єдиний недолік цього інструменту.

Поради, як бути в курсі актуальних досліджень

Поради, як бути в курсі актуальних досліджень

Інші веб-сайти та соціальні мережі

Окрім Scholar Google, з'являється багато інших веб-сайтів. Для більш неформального способу стежити за оновленнями в роботі улюбленого дослідника, Twitter здається чудовим інструментом. Якщо ж ви шукаєте більш професійну інформацію, то ResearchGate - це чудова рекомендація.

Багато інших платформ можуть допомогти вам отримати оновлення. Ось список інших варіантів:

  • ReadCube, Менделеяуправління посиланнями
  • PubChase: Рекомендує статті на основі користувачів зі схожими інтересами
  • Спарро.: Користувач створює власну систему рекомендацій
  • Факультет 1000 Prime: Сповіщення про біомедичні статті на основі класифікації багатьох старших науковців
  • Nowomics: Платформа, на якій можна стежити за ключовими словами з біології та відповідним контентом
  • Шипіння.: Автоматизація пошуку в PubMed за допомогою ключових слів та фільтрів, а користувачі зберігають релевантні статті

Вказати джерело.

Поради, як бути в курсі актуальних досліджень

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони