Пояснити протизапальну модуляцію кротоксину без відповідних зображень може бути трохи складно, але саме для цього існує Mind the Graph!

Огляд наукових досліджень щодо кротоксину, отрути гримучої змії

У статті "Імунотерапевтичний потенціал кротоксину" Марко Сартім та ін. (2018) зазначають, що за останні 80 років кротоксин став одним з найбільш досліджених ізольованих токсинів з отрут змій.

Кротоксин - основний токсичний компонент отрути південноамериканської гримучої змії Crotalus durissus terrificus. Дослідження показали, що імуномодулююча дія C.d.t. пов'язана з виробленням протизапальних медіаторів.

Здатність кротоксину та його субодиниць модулювати імунну систему відкрила нові перспективи як потенційних терапевтичних засобів.

Дослідники проаналізували 161 статтю.

Перевірте оригінал статті тут.

Графічні реферати powered by Mind the Graph

Зроблено з використанням Mind the Graph

Автор використовував платформу Mind the Graph для створення схематичного зображення кровообігу, тканинних і клітинних подій, модульованих кротоксином та його субодиницями під час запального стимулу.

Зроблено з використанням Mind the Graph

Автор також детально описав кровообіг, хоумінг лімфоцитів у лімфатичних вузлах та клітинні події, пов'язані з імуносупресивною дією кротоксину та його субодиниць.

У цьому сила інфографіки!

Висновки авторів, здається, консолідують попередні роботи в цій галузі: "Кротоксин був здатний пригнічувати вироблення специфічних анти-HSA IgG1 та IgG2a антитіл у мишей, імунізованих HAS, що вказує на його здатність модулювати Th1 і Th2 відповіді", - стверджує Сартім.

Вплив та результативність статей

Ми можемо проаналізувати за допомогою Altmetric дані про те, що ця стаття має більше цитувань ніж 84% інших статей з журналу Springer Nature.

Джерело Crossref

Використовуйте силу інфографіки, щоб підвищити вплинути на вашу статтю також. Спробуйте Mind the Graph!

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони