Як ви вже, мабуть, знаєте, у нас найбільша бібліотека точних наукових ілюстрацій. Зараз у нас є понад вісім тисяч наукових ілюстрацій та кутінгів. Але чи знаєте ви, що кожна ілюстрація має шість різних версій, які ви можете використовувати?

Захоплення4

Крім того, ви можете змінювати його і використовувати той колір, який хочете.

preview_118328

Це важливий інструмент для створення ієрархії у вашому творінні. Ви можете використовувати більше однієї ілюстрації в графічному рефераті, але важливо знати, що є вашим головним зображенням. Щоб знати це, вам потрібно спочатку зрозуміти, яке ваше головне питання. Я вже пояснював це в іншій статті:

Важливість різних стилів

Для нас дуже важливо, щоб наші користувачі могли насолоджуватися більшістю наших функцій. Таким чином, ваш графічний реферат буде виглядати дуже професійно та унікально. Окрім наших підручників, доступних у блозі, у нас є канал на youtube з відеоуроками та порадами. Ви можете переглянути відео про ієрархію, щоб краще зрозуміти, як використовувати ілюстрації для створення організованого потоку і привернути увагу вашої аудиторії.

https://www.youtube.com/watch?v=vpPH26E3fgQ

Тож якщо ви відчуваєте, що готові спробувати, ви можете почати зараз безкоштовно! Ви також можете надіслати нам своє творіння, щоб ми могли побачити, як наші користувачі користуються Mind the Graph.

І останнє, але не менш важливе: ми завжди відкриті для вас! Не соромтеся звертатися до нас та надсилати свої відгуки: contact@mindthegraph.com

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони