Привіт, wissenschafts liebhaber! Цього тижня Mind the Graph є в Німеччині, і про нас написали в німецькому блозі! Ми можемо очікувати великих успіхів на німецькому ринку!

німецький блог

Signaut писав про ідею, що лежить в основі Mind the Graph і як це пов'язано наука та дизайну. Крім того, вони підкреслили, що Mind the Graph досліджує сферу на ринку, яка ніколи раніше не досліджувалася:

"Mind the Graph знайшов куточок, який ще не був охоплений існуючим ринком: науковці, дослідники, інноваційні організації та університети. Mind the Graph покращує представлення досліджень та результатів таким чином, щоб швидко достукатися до конкретних аудиторій. Таким чином, використання Mind the Graph означає отримання більшої уваги з боку науковий щоденники." Перекладено з оригіналу.

Розпочати новий бізнес і знайти спосіб достукатися до нашої аудиторії було непросто. Тим не менш, з кожним днем ми все більше впевнені у своїй ролі в науці комунікація. Також у нас є дивовижний користувачі, зацікавлені в тому, щоб їхні дослідження були більш помітними і щоб вони публікували кращі роботи. На цю тему Сігнаут також коментує історію Mind the Graph і те, як далеко ми просунулися:

"Користувачі цієї платформи походять з таких відомих університетів, як Стенфордський, Гарвардський та Лондонський університети. Інфографіку, створену на Mind the Graph, можна знайти в дослідженнях та презентаціях користувачів. Одна з найважливіших інфографік, створених за допомогою Mind the Graph, присвячена взаємозв'язку між Вірус Зіка та мікроцефалії, доступні в Інтернеті". Перекладено з оригіналу.

Наш генеральний директор Фабрісіо Памплона прокоментував німецький ринок та його важливість до Mind the Graph. Від цієї поїздки до Німеччини ми можемо очікувати великих звершень!

AAEAAQAAAAAAAAAALwAAAAAAJDhlNzg3ODNkLTEwM2YtNGI1OS1hZDk0LWQ0NTQxOWQ0NjJjNA"Німеччина вже стала для нас важливим ринком. Під час відрядження ми будемо представляти платформу та послуги на місцевому рівні, роз'яснювати питання і, звичайно ж, популяризувати бренд" Доктор Фабріціо Памплона

 

Mind the Graph пропонує рішення для науковців, які намагаються ефективно ділитися інформацією: наукову інфографіку. Погляньте на нашу платформу!

німецький ринок

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони